Blocksy Companion Pro - en to el_GR translation catalogue (7 entries)

en: Suggested Products
el_GR: Προτεινόμενα προϊόντα

en: Colors
el_GR: Χρώματα

en: Color 1
el_GR: Χρώμα 1

en: Color 2
el_GR: Χρώμα 2

en: Shopping Cart
el_GR: Καλάθι Αγορών

en: Search Category
el_GR: Αναζήτηση κατηγορίας

en: Password
el_GR: Κωδικός πρόσβασης
