Blocksy Companion Pro - en to pl translation catalogue (1856 entries)

en: % comments
pl: % komentarzy

en: %1$s %2$s joined the waitlist for this item.
pl: %1$s %2$s dołączył do listy oczekujących na ten produkt.

en: %1$s of %2$s found this review helpful
pl: %1$s z %2$s uznało tę recenzję za pomocną

en: %s - Sidebar Display Conditions
pl: %s - Warunki wyświetlania paska bocznego

en: %s Archive
pl: Archiwum %s

en: %s Avatar
pl: Awatar %s

en: %s Custom
pl: %s niestandardowy

en: %s Custom Fonts
pl: %s niestandardowe czcionki

en: %s Field
pl: %s Pole

en: %s Settings
pl: Ustawienia: %s

en: %s Single
pl: Pojedyncza %s

en: %s System
pl: %s systemowy

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s min | %s mins
pl[0]: %s min.
pl[1]: %s min.
pl[2]: %s min.

en: %s%% of customers recommend this product.
pl: %s%% klientów poleca ten produkt

en: 404 Page
pl: Strona 404

en: 404 Page Template
pl: Szablon strony 404

en: <p><strong>🔥 Hurry up! Your selected items are in high demand!</strong><br>Your cart will be reserved for {time} minutes.</p>
pl: <p><strong>🔥 Pospiesz się! Wybrane przez Ciebie produkty cieszą się dużym zainteresowaniem!</strong><br>Twój koszyk zostanie zarezerwowany na {time} minut.</p>

en: <p><strong>🔥 Hurry up! Your selected items are reserved for {time} minutes.</strong></p>
pl: <p><strong>🔥 Pospiesz się! Wybrane produkty są zarezerwowane przez {time} minut.</strong></p>

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
pl: Link do ustawienia nowego hasła zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

en: A product you are waiting for is back in stock
pl: Produkt na który czekasz jest ponownie dostępny

en: A set of features that lets you create easily your dream products wishlists and share them with friends and family.
pl: Zestaw funkcji, które pozwolą Ci łatwo tworzyć listy życzeń wymarzonych produktów i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną.

en: AJAX Content Loading
pl: Ładowanie zawartości AJAX

en: AJAX Filtering
pl: Filtrowanie AJAX

en: API Key
pl: Klucz API

en: API URL
pl: URL API

en: API Version
pl: Wersja API

en: Abort
pl: Przerwać

en: Abort the product taxonomies lookup table regeneration
pl: Przerwanie regeneracji tabeli wyszukiwania taksonomii produktów

en: About %s
pl: O %s

en: About Brands
pl: Informacje o markach

en: About Me
pl: O mnie

en: About Me Controls
pl: Elementy sterujące O mnie

en: About me
pl: O mnie

en: Accent Color
pl: Kolor akcentu

en: Accept
pl: Akceptuję

en: Accept Button
pl: Przycisk akceptacji

en: Accept Button text
pl: Tekst przycisku akceptacji

en: Account
pl: Konto

en: Account Action
pl: Działanie na koncie

en: Account Image
pl: Obrazek konta

en: Action Link
pl: Odnośnik akcji

en: Action Required - Install Blocksy Theme
pl: Wymagane działanie - zainstaluj motyw Blocksy

en: Action required - please update %s to the latest version!
pl: Wymagane działanie — zaktualizuj %s do najnowszej wersji!

en: Actions
pl: Działania

en: Activate Child Theme
pl: Włącz motyw potomny

en: Active
pl: Włączono

en: Active Filters
pl: Aktywne filtry

en: Active Filters Label
pl: Etykieta aktywnych filtrów

en: Add Conditions
pl: Dodaj warunki

en: Add Display Condition
pl: Dodaj warunek wyświetlania

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Category
pl: Utwórz kategorię

en: Add New Content Block
pl: Dodaj nowy blok treści

en: Add New Location
pl: Dodaj nową lokalizację

en: Add New Product Review
pl: Dodaj opinię produktu

en: Add New Product Tab
pl: Zakładka dodaj nowy produkt

en: Add New Review
pl: Dodaj nową opinię

en: Add New Size Guide
pl: Dodaj nowy przewodnik po rozmiarach

en: Add New Thank You Page
pl: Dodaj nową stronę z podziękowaniem

en: Add Replace Condition
pl: Dodaj warunek zastąpienia

en: Add To Cart Button
pl: Przycisk dodaj do koszyka

en: Add Variation
pl: Dodaj wariant

en: Add a dark colour scheme and switch to your website, which will make it pleasant to look at in low light environments.
pl: Dodaj ciemny schemat kolorów i przełącznik do swojej witryny, co sprawi, że będzie ona przyjemna dla oka w warunkach słabego oświetlenia.

en: Add a visual cue that tells your visitors how much the cart total must be to be able to benefit of free shipping.
pl: Dodaj wizualną wskazówkę, która informuje odwiedzających, ile musi wynosić suma koszyka, aby móc skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

en: Add one or more conditions in order to display your footer.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić stopkę.

en: Add one or more conditions in order to display your header.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić nagłówek.

en: Add one or more conditions in order to display your sidebar.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić pasek boczny.

en: Add one or more conditions to display the Compare bar.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić pasek porównania.

en: Add one or more conditions to display the Maintenance block.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić blok Konserwacja.

en: Add one or more conditions to display the shortcuts bar.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić pasek skrótów.

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
pl: Dodaj co najmniej jeden warunek, aby wyświetlić przezroczysty nagłówek.

en: Add one or more conditions to display the trending block.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić blok trendu.

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Add to cart:
pl: Dodaj do koszyka:

en: Add to compare
pl: Dodaj do porównania

en: Add to wishlist
pl: Dodaj do listy życzeń

en: Add widgets here.
pl: Tutaj można dodawać widżety.

en: Add {items} more items to get free shipping!
pl: Dodaj {items} więcej przedmiotów, aby otrzymać darmową wysyłkę!

en: Add {price} more to get free shipping!
pl: Dodaj {price} więcej, aby otrzymać darmową wysyłkę!

en: Add/Edit Conditions
pl: Dodaj/edytuj warunki

en: Added to Cart Popup
pl: Wyskakujące okienko Dodano do koszyka

en: Added to Cart: After suggested products
pl: Dodano do koszyka: po produktach sugerowanych

en: Added to Cart: Before actions
pl: Dodano do koszyka: Przed działaniami

en: Added to Cart: Before product
pl: Dodano do koszyka: przed produktami

en: Added to Cart: Before suggested products
pl: Dodano do koszyka: Przed produktami sugerowanymi

en: Additional Actions
pl: Dodatkowe działania

en: Additional User Info
pl: Dodatkowe informacje o użytkowniku

en: Additional class for term items. Useful for styling.
pl: Dodatkowa klasa dla elementów terminowych. Przydatna do stylizacji.

en: Additional customisation options for your taxonomies such as hero backgrounds and custom colour labels.
pl: Dodatkowe opcje dostosowywania taksonomii, takie jak tła bohaterów i niestandardowe etykiety kolorów.

en: Address
pl: Adres

en: Address:
pl: Adres:

en: Adds the “add to cart” actions to the product page as a floating bar if the product summary has disappeared from view.
pl: Dodaje akcje "dodaj do koszyka" do strony produktu jako pływający pasek, jeśli podsumowanie produktu zniknęło z widoku.

en: Adobe Fonts Settings
pl: Ustawienia Adobe Fonts

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Gallery
pl: Galeria zaawansowana

en: Advanced Mode
pl: Tryb zaawansowany

en: Advanced Posts
pl: Zaawansowane posty

en: Advanced Reviews
pl: Zaawansowane recenzje

en: Advanced Search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: Advanced Taxonomies
pl: Zaawansowane taksonomie

en: Advanced searching for products by their SKU classification can be useful in cases of vast product catalogues.
pl: Zaawansowane wyszukiwanie produktów według ich klasyfikacji SKU może być przydatne w przypadku obszernych katalogów produktów.

en: Affiliate Button Label
pl: Etykieta przycisku partnerskiego

en: Affiliate Link
pl: Odnośnik partnerski

en: Affiliate Product Links
pl: Linki do produktów partnerskich

en: Affiliate Products
pl: Produkty partnerskie

en: After
pl: Po

en: After Footer
pl: Po stopce

en: After Header
pl: Po nagłówku

en: After X Pages
pl: Po X stronach

en: After X Time
pl: Po X czasie

en: After breadcrumbs
pl: Po okruszkach

en: After comments
pl: Po komentarzach

en: After content
pl: Po treści

en: After description
pl: Po opisie

en: After featured image
pl: Po wyróżnionym obrazku

en: After first post meta
pl: Po meta pierwszym poście

en: After inactivity
pl: Po bezczynności

en: After main content
pl: Po głównej treści

en: After related posts
pl: Po powiązanych wpisach

en: After second post meta
pl: Po meta drugim poście

en: After section
pl: Po sekcji

en: After single product "Add to cart" button
pl: Po pojedynczym produkcie przycisk "Dodaj do koszyka"

en: After single product excerpt
pl: Po fragmencie pojedynczego produktu

en: After single product gallery
pl: Po galerii pojedynczego produktu

en: After single product meta
pl: Po meta pojedynczego produktu

en: After title
pl: Po tytule

en: After x pages
pl: Po x stronach

en: After x time
pl: Po x czasie

en: Agency
pl: Agencja

en: Agency Details
pl: Szczegóły agencji

en: Agency Name
pl: Nazwa agencji

en: Agency URL
pl: URL agencji

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All
pl: Wszystkie

en: All Archives
pl: Wszystkie archiwa

en: All Builders
pl: Wszystkie Kreatory

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Icons
pl: Wszystkie ikony

en: All Plans
pl: Wszystkie plany

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: All Reviews
pl: Wszystkie opinie

en: All Rows
pl: Wszystkie rzędy

en: All Singulars
pl: Wszystkie liczby pojedyncze

en: All Time
pl: Cały okres

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: All authors
pl: Wszyscy autorzy

en: All categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All options are currently hidden
pl: Wszystkie opcje są aktualnie ukryte

en: All options reset
pl: Zresetuj wszystkie opcje

en: All taxonomies
pl: Wszystkie taksonomie

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: All widget areas
pl: Wszystkie obszary widżetów

en: Allow selecting multiple items in a filter.
pl: Zezwalaj na zaznaczanie wielu elementów w filtrze.

en: Allow users to add a title when leaving a review.
pl: Zezwalaj użytkownikom na dodawanie tytułu podczas pozostawiania recenzji.

en: Allow users to join the waitlist even if the product is on backorder.
pl: Umożliwienie użytkownikom dołączenia do listy oczekujących, nawet jeśli produkt znajduje się na liście oczekujących.

en: Allow users to open attached review images in lightbox.
pl: Umożliwienie użytkownikom otwierania załączonych obrazów recenzji w lightboxie.

en: Allow users to upload images when leaving a review.
pl: Zezwalaj użytkownikom na przesyłanie zdjęć podczas pozostawiania recenzji.

en: Allow users to upvote reviews.
pl: Zezwalaj użytkownikom na głosowanie na recenzje.

en: Allow your customers to sign up for a waitlist for products that are out of stock and get notified when they are back in stock.
pl: Pozwól swoim klientom zapisać się na listę oczekujących na produkty, których nie ma w magazynie. Klienci otrzymają powiadomienie, gdy produkt ponownie będzie dostępny.

en: Allowed Users
pl: Dozwoleni użytkownicy

en: Always
pl: Zawsze

en: Amount of items the client has to buy in order to get free shipping.
pl: Ilość przedmiotów, które klient musi kupić, aby otrzymać darmową wysyłkę.

en: Amount the client has to reach in order to get free shipping.
pl: Kwota, którą klient musi osiągnąć, aby otrzymać darmową wysyłkę.

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Archive
pl: Archiwum

en: Archive Cards Swatch Size
pl: Rozmiar próbki kart archiwalnych

en: Archive Description
pl: Opis archiwum

en: Archive Image
pl: Obrazek archiwalny

en: Archive Item with Taxonomy ID
pl: Element archiwum z identyfikatorem taksonomii

en: Archive Loop Speciffic
pl: Specyfika pętli archiwum

en: Archive Page
pl: Archiwum stron

en: Archive Template
pl: Szablon archiwum

en: Archive Title
pl: Tytuł archiwum

en: Archive description
pl: Opis archiwum

en: Are you sure you want to continue?
pl: Jesteś pewien, że chcesz kontynuować?

en: Arrows Color
pl: Kolor strzałek

en: Arrows Visibility
pl: Widoczność strzałek

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Aspect Ratio
pl: Proporcje

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Attribute 1
pl: Atrybut 1

en: Attribute 2
pl: Atrybut 2

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Author
pl: Autor

en: Author Archives
pl: Archiwa autora

en: Author Avatar
pl: Awatar autora

en: Author Field
pl: Pole autora

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Auto Close Panel
pl: Automatyczne zamykanie panelu

en: Auto Hide
pl: Automatyczne ukrywanie

en: Auto Hide/Show
pl: Automatyczne ukrywanie/pokazywanie

en: Automatically close the panel when a filter option is selected.
pl: Automatyczne zamykanie panelu, gdy opcja filtra została wybrana

en: Automatically hide the read progress bar once you arrive at the bottom of the article.
pl: Automatycznie ukrywaj pasek postępu czytania po dotarciu na dół artykułu.

en: Automatically scroll page to top after user interaction.
pl: Automatyczne przewijanie strony do góry po interakcji użytkownika.

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Autoplay Gallery
pl: Galeria autoodtwarzania

en: Availability
pl: Dostępność

en: Available Filters
pl: Dostępne filtry

en: Available Fonts
pl: Dostępne czcionki

en: Available Sidebars/Widget Areas
pl: Dostępne paski boczne / obszary widżetów

en: Available fields: {user_email}, {user_name}, {user_role}
pl: Dostępne pola: {user_email}, {user_name}, {user_role}.

en: Available for
pl: Dostępne dla

en: Avatar
pl: Awatar

en: Avatar Size
pl: Rozmiar awatara

en: Average Score
pl: Średni wynik

en: Back
pl: Powrót

en: Back to login
pl: Powrót do logowania

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Hover
pl: Tło po najechaniu kursorem

en: Background Initial
pl: Tło początkowe

en: Badge Color
pl: Kolor znaczka

en: Badge Label
pl: Etykieta odznaki

en: Badge Settings
pl: Ustawienia odznaki

en: Bar Color
pl: Kolor paska informacyjnego

en: Bar Height
pl: Wysokość Paska

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Before
pl: Przed

en: Before Footer
pl: Przed stopką

en: Before breadcrumbs
pl: Przed okruszkami

en: Before comments
pl: Przed komentarzami

en: Before content
pl: Przed treścią

en: Before description
pl: Przed opisem

en: Before featured image
pl: Przed wyróżnionym obrazkiem

en: Before first post meta
pl: Przed meta pierwszym postem

en: Before main content
pl: Przed główną treścią

en: Before related posts
pl: Przed powiązanymi wpisami

en: Before second post meta
pl: Przed meta drugim postem

en: Before single product "Add to cart" button
pl: Przed przyciskiem "Dodaj do koszyka" pojedynczego produktu

en: Before single product gallery
pl: Przed galerią pojedynczego produktu

en: Before single product meta
pl: Przed metą pojedynczego produktu

en: Before title
pl: Przed tytulem

en: Best Sellers
pl: Bestsellery

en: Better management for affiliate products with a few simple options that strengthen the external integration with these.
pl: Lepsze zarządzanie produktami partnerskimi dzięki kilku prostym opcjom, które wzmacniają zewnętrzną integrację z nimi.

en: Billing address
pl: Adres rozliczeniowy

en: Block ID
pl: Identyfikator bloku

en: Blocksy Companion is the complementary plugin to Blocksy theme. It adds a bunch of great features to the theme and acts as an unlocker for the Blocksy Pro package.
pl: Blocksy Companion to dodatkowa wtyczka do motywu Blocksy. Dodaje wiele wspaniałych funkcji i odblokowuje pakiet Blocksy Pro.

en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
pl: Blocksy wymaga wersji PHP %s +, wtyczka obecnie NIE DZIAŁA.

en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
pl: Blocksy wymaga wersji WordPress %s +. Ponieważ używasz wcześniejszej wersji, wtyczka obecnie NIE DZIAŁA.

en: Book
pl: Książka

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: Bottom
pl: Na dole

en: Bottom Spacing
pl: Odstęp u dołu

en: Boxed
pl: Opakowane

en: Boxed Color
pl: Kolor pudełka

en: Brand Name In Tab Title
pl: Nazwa marki w tytule zakładki

en: Brands
pl: Marki

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: Browse products
pl: Przeglądaj produkty

en: Builder
pl: Konstruktor

en: Business
pl: Biznes

en: Business or Agency
pl: Firma lub agencja

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Background Color
pl: Kolor tła przycisku

en: Button Class Selector
pl: Selektor klasy przycisku

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Button Font Color
pl: Kolor tekstu przycisku

en: Button Icon
pl: Ikona przycisku

en: Button Icon Color
pl: Kolor ikony przycisku

en: Button Label
pl: Etykieta przycisku

en: Button Outside
pl: Przycisk na zewnątrz

en: Button Padding
pl: Wypełnienie przycisku

en: Button Swatches
pl: Próbki przycisków

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Button Text Color
pl: Kolor tekstu przycisku

en: Button class selector that will trigger popup to close.
pl: Selektor klasy przycisku, który spowoduje zamknięcie wyskakującego okienka.

en: Button click
pl: Kliknięcie przycisku

en: Buttons Type
pl: Typ przycisków

en: Buy Now
pl: Kup teraz

en: Buy Now Button
pl: Przycisk kup teraz

en: Calculation Method
pl: Metoda kalkulacji

en: Can't Import Starter Site
pl: Nie można zaimportować Strony Startowej

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Card
pl: Karta

en: Cart
pl: Koszyk

en: Cart Badge Color
pl: Kolor odznaki koszyka

en: Cart Button
pl: Przycisk koszyka

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: Cart Total
pl: Całkowita suma koszyka

en: Cart actions
pl: Akcje koszyka

en: Cart coupon
pl: Kupon koszyka

en: Cart is empty
pl: Koszyk jest pusty

en: Cash on delivery
pl: Za pobraniem

en: Catch the attention of your clients by showcasing your product variations as colour, image or button swatches.
pl: Przyciągnij uwagę klientów, prezentując warianty produktów w postaci próbek kolorów, obrazów lub przycisków.

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categorise products by brands and show their logo in archive or single page so users could discover more about their makers.
pl: Kategoryzuj produkty według marek i wyświetlaj ich logo w archiwum lub na pojedynczej stronie, aby użytkownicy mogli dowiedzieć się więcej o ich producentach.

en: Category
pl: Kategoria

en: Category 1
pl: Kategoria 1

en: Category 2
pl: Kategoria 2

en: Category Slug
pl: Uproszczona nazwa kategorii

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Change
pl: Zmień

en: Change Icon
pl: Zmień ikonę

en: Change Image
pl: Zmień obrazek

en: Change heading level
pl: Zmień poziom nagłówka

en: Check your email
pl: Sprawdź skrzynkę pocztową

en: Check your email for the confirmation link, then visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę e-mailową pod kątem odnośnika potwierdzającego, a następnie odwiedź stronę %1$sstronę logowania%2$s.

en: Checkout
pl: Kasa

en: Checkout Button
pl: Przycisk kasy

en: Child theme
pl: Motyw potomny

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose Page Builder
pl: Wybierz konstruktora strony

en: Choose Pattern
pl: Wybierz wzór

en: Choose a custom thank you page for this product.
pl: Wybierz niestandardową stronę z podziękowaniem dla tego produktu.

en: Choose a pattern
pl: Wybierz wzorzec

en: Choose how the video will fill its container. More info about this can be found %1$shere%2$s.
pl: Wybierz sposób wypełnienia kontenera przez wideo. Więcej informacji na ten temat można znaleźć %1$stutaj%2$s.

en: Choose page
pl: Wybierz stronę

en: Choose the default color mode that a user will see when it visits your site.
pl: Wybierz domyślny tryb kolorów, który zobaczy użytkownik odwiedzający twoją witrynę.

en: Choose what set of settings you want to export.
pl: Wybierz zestaw ustawień, które chcesz wyeksportować.

en: Choose where you want this Waitlist Form to be displayed.
pl: Wybierz miejsce wyświetlania Formularza Oczekujących

en: Choose where you want this content block to be displayed.
pl: Wybierz miejsce wyświetlania tego bloku zawartości.

en: Choose where you want this popup to be displayed.
pl: Wybierz miejsce wyświetlania tego wyskakującego okienka.

en: Choose where you want this product tab to be displayed.
pl: Wybierz, gdzie chcesz wyświetlać tę zakładkę produktu.

en: Choose where you want this size guide to be displayed.
pl: Wybierz miejsce wyświetlania przewodnika po rozmiarach.

en: Choose where you want this template to be displayed.
pl: Wybierz miejsce wyświetlania tego szablonu.

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
pl: Wybierz, w których typach wpisów chcesz wyszukiwać.

en: Clean Install
pl: Czysta instalacja

en: Click or drop to upload a file...
pl: Kliknij lub upuść, aby przesłać plik...

en: Click the button below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
pl: Kliknij poniższy przycisk, aby potwierdzić subskrypcję. Po potwierdzeniu powiadomimy cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny w magazynie.

en: Click the link below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
pl: Kliknij poniższy link, aby potwierdzić subskrypcję. Po potwierdzeniu powiadomimy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

en: Click the link below to secure your purchase before it is gone!
pl: Kliknij poniższy link, aby potwierdzić swój zakup, zanim zniknie!

en: Click to upload
pl: Kliknij, aby przesłać

en: Clone Item
pl: Duplikuj element

en: Close Button Type
pl: Typ przycisku zamykania

en: Close Compare Modal
pl: Zamknij porównanie modalne

en: Close Icon Background
pl: Tło ikony zamknięcia

en: Close Icon Color
pl: Kolor ikony zamknięcia

en: Close Icon Size
pl: Rozmiar ikony zamknięcia

en: Close Modal
pl: Zamknij okno dialogowe

en: Close Popup On Scroll Back
pl: Zamknij wyskakujące okienko przy przewijaniu do tyłu

en: Close Sizes Modal
pl: Zamknięte rozmiary Modal

en: Close account modal
pl: Zamknij konto modalne

en: Close cart drawer
pl: Zamknij szufladę wózka

en: Close delay time (in seconds) after the form submit action is detected.
pl: Czas opóźnienia zamknięcia (w sekundach) po wykryciu działania przesłania formularza.

en: Close filters modal
pl: Zamknij okno modalne z filtrami

en: Close popup
pl: Zamknij wyskakujące okienko

en: Close quick view
pl: Zamknij szybki podgląd

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Code Editor
pl: Edytor kodu

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Color
pl: Kolor

en: Color 1
pl: Kolor 1

en: Color 2
pl: Kolor 2

en: Color Mode
pl: Tryb koloru

en: Color Swatches
pl: Próbki kolorów

en: Color Switch
pl: Przełącznik kolorów

en: Color mode switch
pl: Przełącznik trybu koloru

en: Colors
pl: Zabarwienie

en: Column Background
pl: Tło kolumny

en: Column Settings
pl: Ustawienia kolumny

en: Column Spacing
pl: Odstępy między kolumnami

en: Columns
pl: Kolumny

en: Columns & Posts
pl: Kolumny i wpisy

en: Columns & Products
pl: Kolumny i produkty

en: Columns Divider
pl: Rozdzielacz kolumn

en: Columns Spacing
pl: Rozstaw kolumn

en: Comment Submission Failure
pl: Nie udało się przesłać komentarza

en: Comments
pl: Komentarze

en: Companion
pl: Towarzysz

en: Companion Plugin Details
pl: Szczegóły dotyczące wtyczki Companion

en: Compare
pl: Porównaj

en: Compare Badge Color
pl: Porównaj kolor odznaki

en: Compare Bar
pl: Pasek porównawczy

en: Compare Bar Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania paska porównania

en: Compare Button
pl: Przycisk porównania

en: Compare Placement
pl: Porównaj rozmieszczenie

en: Compare Plans
pl: Porównaj plany subskrypcji

en: Compare Products
pl: Porównaj produkty

en: Compare Table Fields
pl: Porównaj pola tabeli

en: Compare View
pl: Widok porównania

en: Compare products with a clear and concise table system that gives your users a way to make a quick decision.
pl: Porównuj produkty za pomocą przejrzystego i zwięzłego systemu tabel, który daje użytkownikom możliwość podjęcia szybkiej decyzji.

en: Conditions
pl: Warunki

en: Configure the slugs for single and category pages of the product review custom post type.
pl: Skonfiguruj uproszczone nazwy pojedynczych treści i stron kategorii własnego typu wpisu dla opinii o produktach.

en: Configure the social links in Customizer ➝ General ➝ %1$sSocial Network Accounts%2$s.
pl: Skonfiguruj odnośniki społecznościowe w Konfigurator ➝ Ogólne ➝ %1$sKonta w sieciach społecznościowych%2$s.

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm Subscription
pl: Potwierdź subskrypcję

en: Confirm waitlist subscription
pl: Potwierdź subskrypcję listy oczekujących

en: Confirmed
pl: Potwierdzono

en: Congratulations! You got free shipping 🎉
pl: Gratulacje! Otrzymałeś darmową wysyłkę 🎉

en: Connect Newsletter Provider
pl: Połącz się z dostawcą Newslettera

en: Connect your Adobe Fonts project and use the selected fonts throughout Blocksy and your favorite page builder.
pl: Połącz swój projekt Adobe Fonts i używaj wybranych czcionek w Blocksy i swoim ulubionym kreatorze stron.

en: Cons
pl: Minusy

en: Contact Info
pl: Dane kontaktowe

en: Contact Info Controls
pl: Elementy sterujące Informacje kontaktowe

en: Contact Information
pl: Dane kontaktowe

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Contain
pl: Zawiera

en: Container Backdrop Blur
pl: Rozmycie tła kontenera

en: Container Background
pl: Kontener tła

en: Container Background Color
pl: Kolor tła kontenera

en: Container Border
pl: Obramowanie kontenera

en: Container Border Color
pl: Kolor obramowania kontenera

en: Container Border Radius
pl: Zaokrąglenie kontenera

en: Container Bottom Spacing
pl: Dolny odstęp kontenera

en: Container Height
pl: Wysokość kontenera

en: Container Inner Spacing
pl: Wewnętrzne odstępy kontenera

en: Container Max Width
pl: Maksymalna szerokość kontenera

en: Container Maximum Height
pl: Maksymalna wysokość kontenera

en: Container Overflow
pl: Przepełnienie kontenera

en: Container Padding
pl: Wypełnienie kontenera

en: Container Shadow
pl: Cień kontenera

en: Container Structure
pl: Struktura kontenera

en: Container Style
pl: Styl kontenera

en: Content
pl: Treść

en: Content Area
pl: Obszar zawartości

en: Content Area Style
pl: Styl obszaru treści

en: Content Area Vel Spacing
pl: Obszar zawartości Vel Odstępy

en: Content Area Vertical Spacing
pl: Odstępy pionowe w obszarze zawartości

en: Content Block
pl: Blok treści

en: Content Block Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania bloku zawartości

en: Content Blocks
pl: Bloki treści

en: Content Source
pl: Źródło treści

en: Content Type
pl: Typ treści

en: Content Visibility
pl: Widoczność treści

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Continue Shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: Continue Shopping Button
pl: Przycisk Kontynuowania zakupów

en: Control what happens to the content that is too big to fit into the popup.
pl: Kontrola nad treścią, która jest zbyt duża, aby zmieściła się w wyskakującym okienku.

en: Cookie period
pl: Okres ważności plików cookie

en: Copy From Child Theme
pl: Kopiuj z motywu potomnego

en: Copy From Parent Theme
pl: Kopiuj z motywu nadrzędnego

en: Copy Options
pl: Opcje kopiowania

en: Copy and import your customizations from parent or child theme.
pl: Kopiuj i importuj ustawienia z motywu nadrzędnego lub potomnego.

en: Copy elements & styles from
pl: Kopiuj elementy i styl od

en: Count
pl: Licznik

en: Count Criteria
pl: Kryteria liczenia

en: Countdown Box
pl: Box Odliczania

en: Countdown Duration
pl: Czas trwania odliczania

en: Coupon Form
pl: Formularz kuponu

en: Cover
pl: Okładka

en: Create Content Block
pl: Utwórz blok treści

en: Create Custom Layout
pl: Utwórz układ niestandardowy

en: Create New Footer
pl: Utwórz nową stopkę

en: Create New Header
pl: Utwórz nowy nagłówek

en: Create New Sidebar
pl: Utwórz nowy pasek boczny

en: Create Sidebar
pl: Utwórz pasek boczny

en: Create Sidebar/Widget Area
pl: Utwórz pasek boczny / obszar widżetu

en: Create a customized order “Thank You” page for your customers, giving them a personalized experience.
pl: Stwórz spersonalizowaną stronę z podziękowaniem za zamówienie dla swoich klientów, zapewniając im spersonalizowane doświadczenie.

en: Create a new content Block/Hook
pl: Utwórz nowy blok zawartości/hak

en: Create a new footer and assign it to different pages or posts based on your conditions.
pl: Utwórz nową stopkę i przypisz ją do różnych stron lub postów w zależności od warunków.

en: Create a new header and assign it to different pages or posts based on your conditions.
pl: Utwórz nowy nagłówek i przypisz go do różnych stron lub postów w zależności od warunków.

en: Create advanced queries based on your specified criterias.
pl: Twórz zaawansowane zapytania na podstawie określonych kryteriów.

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
pl: Twórz piękne, spersonalizowane menu, które wyróżni Twoją witrynę na tle innych. Dodawaj ikony i plakietki do swoich wpisów, a nawet dodawaj bloki treści do rozwijanych menu.

en: Create new footer
pl: Utwórz nową stopkę

en: Create new header
pl: Utwórz nowy nagłówek

en: Create unlimited personalized sets of widget areas and display them on any page or post using our conditional logic functionality.
pl: Twórz nieograniczone spersonalizowane zestawy obszarów widżetów i wyświetlaj je na dowolnej stronie lub w dowolnym poście, korzystając z naszej logiki warunkowej.

en: Creative Work Season
pl: Sezon kreatywnej pracy

en: Creative Work Series
pl: Seria prac twórczych

en: Cross-sell Products
pl: Produkty cross-sell

en: Current Language
pl: Aktualny język

en: Current user
pl: Bieżący użytkownik

en: Custom
pl: Własne

en: Custom Attributes
pl: Atrybuty niestandardowe

en: Custom Content
pl: Treść niestandardowa

en: Custom Content/Hooks
pl: Niestandardowa treść / hak

en: Custom Fonts
pl: Własne kroje pisma

en: Custom Fonts Settings
pl: Niestandardowe ustawienia czcionek

en: Custom Height
pl: Własna wysokość

en: Custom Link
pl: Własny odnośnik

en: Custom Page Link
pl: Własny odnośnik do strony

en: Custom Post Type ID
pl: Identyfikator własnego typy treści

en: Custom Post Types
pl: Własne typy treści

en: Custom Query
pl: Własne zapytanie

en: Custom Size
pl: Niestandardowy rozmiar

en: Custom Tabs
pl: Zakładki niestandardowe

en: Custom Template
pl: Niestandardowy szablon

en: Custom Text
pl: Niestandardowy tekst

en: Custom Thank You Pages
pl: Własne strony z podziękowaniami

en: Custom URL
pl: Niestandardowy adres URL

en: Custom Width
pl: Niestandardowa szerokość

en: Custom class
pl: Klasa niestandardowa

en: Custom date format
pl: Niestandardowy format daty

en: Custom field fallback
pl: Pole niestandardowe w trybie awaryjnym

en: Customer
pl: Klient

en: Customer Details
pl: Szczegóły Klienta

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customizer
pl: Personalizacja

en: Customizer settings
pl: Ustawienia konfiguratora

en: Customizing: Logged in State
pl: Dostosowywanie: Stan zalogowania

en: Customizing: Logged out State
pl: Dostosowywanie: Stan wylogowania

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dark Mode
pl: Tryb ciemny

en: Dark Mode Color Palette
pl: Paleta kolorów trybu ciemnego

en: Dark Mode Label
pl: Etykieta trybu ciemnego

en: Dark Mode Logo
pl: Logo trybu ciemnego

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dashboard Page
pl: Strona kokpitu

en: Date
pl: Data

en: Date & Time
pl: Data i czas

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Date type
pl: Typ daty

en: Days
pl: Dni

en: Days After Button Click
pl: Dni po kliknięciu przycisku

en: Days After Close
pl: Dni po zamknięciu

en: Days After Form Submit
pl: Dni po przesłaniu formularza

en: Deactivate demo plugins
pl: Wyłącz wtyczki demo

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Decline Button
pl: Przycisk odrzucenia

en: Decline Button text
pl: Tekst przycisku odrzucenia

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default (Menu Item)
pl: Domyślne (pozycja menu)

en: Default Card Layout
pl: Domyślny układ kart

en: Default Color Mode
pl: Domyślny tryb kolorów

en: Default Message
pl: Komunikat domyślny

en: Default State
pl: Stan domyślny

en: Default Width
pl: Domyślna szerokość

en: Default format
pl: Domyślny format

en: Default tabs order: Description - 10, Additional Information - 20, Reviews - 30.
pl: Domyślna kolejność zakładek: Opis - 10, Dodatkowe informacje - 20, Recenzje - 30.

en: Delay (Seconds)
pl: Opóźnienie (w sekundach)

en: Delay (in seconds)
pl: Opóźnienie (w sekundach)

en: Delete
pl: Usuń

en: Demo List
pl: Lista demonstracyjna

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Description Color
pl: Kolor opisu

en: Description Length
pl: Długość Opisu

en: Design
pl: Wygląd

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Determine for how long items in the cart are reserved before being removed.
pl: Określ, jak długo produkty w koszyku są zarezerwowane, zanim zostaną usunięte.

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable Subscribe Form
pl: Wyłącz formularz subskrypcji

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Disabled %s content block. | Disabled %s content blocks.
pl[0]: Wyłączony %s blok treści.
pl[1]: Wyłączone %s bloki treści.
pl[2]: Wyłączone %s bloków treści.

en: Discount Calculation
pl: Obliczanie rabatu

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania

en: Display Location
pl: Wyświetl położenie

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Display Type
pl: Typ wyświetlacza

en: Display Variations Inline
pl: Warianty wyświetlania Inline

en: Display a counter that reflects the current number of users on the waitlist.
pl: Wyświetla licznik użytkowników na liście oczekujących.

en: Display a minimalistic view of the video player.
pl: Wyświetla minimalistyczny widok odtwarzacza wideo.

en: Display an average score for all reviews.
pl: Wyświetl średnią ocenę dla wszystkich recenzji.

en: Display based on referer domain
pl: Wyświetlanie na podstawie domeny odsyłającej

en: Display customer details section.
pl: Wyświetla sekcję szczegółów klienta.

en: Display essential contact details to your visitors.
pl: Wyświetlaj istotne dane kontaktowe dla odwiedzających.

en: Display if cookie is present
pl: Wyświetl, jeśli plik cookie jest obecny

en: Display if query string is present in URL
pl: Wyświetlaj, jeśli ciąg zapytania jest obecny w adresie URL

en: Display navigational links, showing users their path within the site.
pl: Wyświetlaj linki nawigacyjne, pokazując użytkownikom ich ścieżkę w obrębie witryny.

en: Display next/previous buttons that will help to easily navigate through products.
pl: Wyświetlaj przyciski następny/poprzedni, które pomogą w łatwej nawigacji po produktach.

en: Display order details section.
pl: Wyświetla sekcję szczegółów zamówienia.

en: Display order overhiew section.
pl: Wyświetla sekcję przeglądu zamówień.

en: Display the approximate reading time of an article, so that visitors know what to expect when starting to read the content.
pl: Wyświetlaj przybliżony czas czytania artykułu, aby odwiedzający wiedzieli, czego się spodziewać po rozpoczęciu czytania treści.

en: Display the currently active filters.
pl: Wyświetla aktualnie aktywne filtry.

en: Display the waitlist feature exclusively to users who are logged in.
pl: Wyświetlaj listę oczekujących wyłącznie dla zalogowanych użytkowników

en: Display your social media profiles and boost the site engagement.
pl: Wyświetlaj swoje profile w mediach społecznościowych i zwiększaj zaangażowanie na stronie.

en: Div
pl: Sekcja

en: Divider
pl: Separator

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Dokan Dashboard
pl: Pulpit Dokan

en: Dokan Shop
pl: Sklep Dokan

en: Down
pl: Dół

en: Download
pl: Pobierz

en: Download Font
pl: Pobierz czcionkę

en: Download a font and serve it directly from your server, this is handy for those who want to comply with GDPR regulations or serve the font via CDN.
pl: Pobierz czcionkę i udostępnij ją bezpośrednio ze swojego serwera, jest to przydatne dla tych, którzy chcą przestrzegać przepisów RODO lub udostępniać czcionkę przez CDN.

en: Downvote
pl: Głos w dół

en: Drill down the product list with new filtering widgets, an off canvas area for them and showing the active filters on the page.
pl: Przejdź w dół listy produktów za pomocą nowych widżetów filtrowania, obszaru poza obszarem roboczym dla nich i wyświetlania aktywnych filtrów na stronie.

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Dropdown Arrow
pl: Strzałka rozwijana

en: Dropdown Background
pl: Tło listy rozwijanej

en: Dropdown Background Color
pl: Kolor tła listy rozwijanej

en: Dropdown Custom Width
pl: Niestandardowa szerokość listy rozwijanej

en: Dropdown Font
pl: Czcionka rozwijanego menu

en: Dropdown Items
pl: Elementy listy rozwijanej

en: Dropdown Options
pl: Opcje listy rozwijanej

en: Dropdown Shadow
pl: Cień listy rozwijanej

en: Dropdown Shadow Color
pl: Kolor cienia listy rozwijanej

en: Dropdown Text Color
pl: Kolor rozwijanego tekstu

en: Dropdown Top Offset
pl: Górne przesunięcie listy rozwijanej

en: Dropdown Width
pl: Szerokość listy rozwijanej

en: Dual Color
pl: Podwójny kolor

en: Duplicate
pl: Duplikat

en: Dynamic
pl: Dynamicznie

en: Dynamic Attributes
pl: Atrybuty dynamiczne

en: Dynamic Author
pl: Dynamiczny autor

en: Dynamic Author Avatar
pl: Dynamiczny awatar autora

en: Dynamic Brands
pl: Marki dynamiczne

en: Dynamic CSS Output
pl: Dynamiczne dane wyjściowe CSS

en: Dynamic Comments
pl: Dynamiczne komentarze

en: Dynamic Content Preview
pl: Dynamiczny podgląd treści

en: Dynamic Data
pl: Dane dynamiczne

en: Dynamic Excerpt
pl: Dynamiczny fragment

en: Dynamic Featured Image
pl: Dynamiczny obraz wyróżniony

en: Dynamic Font
pl: Czcionka dynamiczna

en: Dynamic Post Date
pl: Dynamiczna data wysłania

en: Dynamic Price
pl: Dynamiczna cena

en: Dynamic Rating
pl: Ocena dynamiczna

en: Dynamic SKU
pl: Dynamiczne SKU

en: Dynamic Stock Status
pl: Dynamiczny stan zapasów

en: Dynamic Term Count
pl: Dynamiczna liczba taksonomii

en: Dynamic Term Description
pl: Dynamiczny opis taksonomii

en: Dynamic Term Image
pl: Dynamiczny obrazek taksonomii

en: Dynamic Term Title
pl: Dynamiczny tytuł taksonomii

en: Dynamic Terms
pl: Warunki dynamiczne

en: Dynamic Title
pl: Tytuł dynamiczny

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
pl: Wyświetl formularz subskrypcji za pomocą widżetu, krótkiego kodu lub bloku.

en: Easily export the theme customizer settings.
pl: Łatwo wyeksportuj opcje dostosowywania motywu.

en: Easily import the theme customizer settings.
pl: Łatwo importuj opcje dostosowywania motywu.

en: Easily turn your websites into mobile first experiences. You can easily add the most important actions at the bottom of the screen for easy access.
pl: Z łatwością przekształć swoje strony internetowe w mobilne doświadczenia. Możesz łatwo dodać najważniejsze działania na dole ekranu, aby uzyskać łatwy dostęp.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

en: Edit Conditions
pl: Edytuj warunki

en: Edit Content Block
pl: Edytuj blok treści

en: Edit Font
pl: Edytuj czcionkę

en: Edit Product Review
pl: Edytuj opinię o produkcie

en: Edit Product Tab
pl: Edytuj kartę produktu

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Edit Size Guide
pl: Edytuj przewodnik po rozmiarach

en: Edit Thank You Page
pl: Edytuj stronę z podziękowaniem

en: Edit this customer
pl: Edycja tego klienta

en: Editor/Card Width
pl: Szerokość edytora / karty

en: Effect
pl: Efekt

en: Element Class
pl: Klasa elementu

en: Element Visibility
pl: Widoczność elementu

en: Email
pl: E-mail

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email:
pl: Adres e-mail:

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable For Backorders
pl: Włączone dla zamówień oczekujących

en: Enable on
pl: Włącz na

en: Enable social sharing abilities for products available on the site, letting even more users discover your great shop selection.
pl: Włącz funkcje udostępniania w serwisach społecznościowych produktów dostępnych w witrynie, dzięki czemu jeszcze więcej użytkowników będzie mogło zapoznać się z ofertą Twojego sklepu.

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
pl: Włącz funkcje zaawansowanych metadanych OpenGraph dla swojej witryny.

en: Enable this option if you want to load the popup content using AJAX.
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz załadować zawartość wyskakującego okienka za pomocą AJAX.

en: Enable/Disable
pl: Włączyć/wyłączyć

en: Enabled
pl: Włączono

en: Enabled %s content block. | Enabled %s content blocks.
pl[0]: Włączony %s blok treści.
pl[1]: Włączone %s bloki treści.
pl[2]: Włączone %s bloków treści.

en: Enables support for Custom Fields inside archive cards and single page post title, adds a reading progress bar for your posts and lets you set featured images and colors for your categories archives.
pl: Włącza obsługę pól niestandardowych w kartach archiwum i tytułach postów na pojedynczej stronie, dodaje pasek postępu czytania dla twoich postów i pozwala ustawić wyróżnione obrazy i kolory dla archiwów kategorii.

en: Enabling & disabling the code editor will erase everything from your post editor and this action is irreversible.
pl: Włączanie i wyłączanie edytora kodu spowoduje usunięcie wszystkiego z edytora wpisów. Czynności tej nie można cofnąć.

en: End
pl: Koniec

en: Enhance your WooCommerce reviews with rich content, images and a thumbs up system that help your shoppers find the perfect product.
pl: Wzbogać swoje recenzje WooCommerce o bogate treści, obrazy i system kciuków w górę, które pomogą kupującym znaleźć idealny produkt.

en: Enter a date or time
pl: Wprowadź datę lub godzinę

en: Enter a name in the input below and hit the Create Sidebar button.
pl: Wprowadź nazwę w polu poniżej i naciśnij przycisk "Utwórz pasek boczny".

en: Enter a valid Vimeo media URL.
pl: Wprowadź prawidłowy adres URL multimediów Vimeo.

en: Enter a valid YouTube media URL.
pl: Wprowadź prawidłowy adres URL multimediów YouTube.

en: Enter your email
pl: Wpisz swój adres email

en: Enter your email address below and subscribe to our newsletter
pl: Wpisz swój adres e-mail poniżej i zapisz się do naszego newslettera

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
pl: Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

en: Entire Website
pl: Cała witryna

en: Entrance Value
pl: Wartość wejściowa

en: Episode
pl: Odcinek

en: Erase content
pl: Usuń treść

en: Every 12 Hours
pl: Co 12 godzin

en: Every day
pl: Codziennie

en: Example: January 24, 2022
pl: Przykład: 24 stycznia 2022 r.

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Exclude %s
pl: Wyklucz %s

en: Exclude Speciffic Items
pl: Nie obejmuje określonych przedmiotów

en: Exclude brands
pl: Wyklucz marki

en: Exit code editor
pl: Wyjdź z edytora kodu

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Expand on click
pl: Rozwiń po kliknięciu

en: Expandable
pl: Rozszerzalny

en: Expandable Container
pl: Kontener z możliwością rozbudowy

en: Expanded by Default
pl: Rozszerzony domyślnie

en: Export
pl: Eksport

en: Export Customizations
pl: Eksportuj ustawienia własne

en: Export Options
pl: Eksportuj opcje

en: Export Settings
pl: Ustawienia eksportu

en: Export Site
pl: Eksport Strony

en: Export Subscribers
pl: Eksportuj subskrybentów

en: Export site
pl: Eksport witryny

[ctx: Extension Brand Name]
en: Adobe Fonts
pl: Kroje pisma Adobe

[ctx: Extension Brand Name]
en: Advanced Menu
pl: Menu zaawansowane

[ctx: Extension Brand Name]
en: Color Mode Switch
pl: Przełącznik trybu koloru

[ctx: Extension Brand Name]
en: Cookies Consent
pl: Zgoda na pliki cookie

[ctx: Extension Brand Name]
en: Custom Code Snippets
pl: Własne fragmenty kodu

[ctx: Extension Brand Name]
en: Custom Fonts
pl: Własne czcionki

[ctx: Extension Brand Name]
en: Local Google Fonts
pl: Lokalne czcionki Google

[ctx: Extension Brand Name]
en: Multiple Sidebars
pl: Wiele pasków bocznych

[ctx: Extension Brand Name]
en: Newsletter Subscribe
pl: Zapisz się do newslettera

[ctx: Extension Brand Name]
en: Post Types Extra
pl: Dodatkowe typy postów

[ctx: Extension Brand Name]
en: Product Reviews
pl: Recenzje produktów

[ctx: Extension Brand Name]
en: Shop Extra
pl: Sklep Extra

[ctx: Extension Brand Name]
en: Shortcuts Bar
pl: Pasek skrótów

[ctx: Extension Brand Name]
en: Trending Posts
pl: Najpopularniejsze wpisy

[ctx: Extension Brand Name]
en: White Label
pl: Biała etykieta

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Facebook App ID
pl: Identyfikator aplikacji Facebooka

en: Facebook Page URL
pl: Adres URL strony na Facebooku

en: Fade
pl: Przenikanie

en: Fade in fade out
pl: Pojawianie / Znikanie

en: Failed to retrieve starter sites list.<br> Error code - %s
pl: Nie udało się pobrać listy witryn startowych.<br> Kod błędu - %s

en: Fallback
pl: Plan awaryjny

en: Fax
pl: Faks

en: Fax:
pl: Faks:

en: Featured Badge
pl: Wyróżniona odznaka

en: Featured Icon/Logo
pl: Wyróżniona ikona/logo

en: Featured Image
pl: Wyróżniony obraz

en: Fetch Fonts
pl: Pobierz czcionki

en: Fetch and display content from various sources.
pl: Pobieranie i wyświetlanie treści z różnych źródeł.

en: Fetching...
pl: Pobieranie...

en: Field
pl: Pole

en: Fields Gap
pl: Pola Gap

en: File
pl: Plik

en: Filling in progress (%d)
pl: Napełnianie w toku (%d)

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter By
pl: Filtruj według

en: Filter Settings
pl: Ustawienia filtra

en: Filter Source
pl: Żródło filtrów

en: Filter Visibility
pl: Widoczność filtra

en: Filter Widgets
pl: Filtruj widżety

en: Filter by Price
pl: Filtruj według ceny

en: Filter by Price Controls
pl: Filtruj według kontroli cen

en: Filtering Behavior
pl: Zachowanie podczas filtrowania

en: Filters
pl: Filtry

en: Filters Canvas
pl: Filtry płócienne

en: Final touches
pl: Ostatnie poprawki

en: Find by %s
pl: Znajdź według %s

en: First Name
pl: Imię

en: First name
pl: Imię

en: Flag
pl: Flaga

en: Floating Cart
pl: Pływający koszyk

en: Floating Cart Visibility
pl: Widoczność pływającego koszyka

en: Focus
pl: Skupienie

en: Font
pl: Krój pisma

en: Font Color
pl: Kolor tekstu

en: Font Name
pl: Nazwa czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Menu 1
pl: Menu stopki 1

en: Footer Menu 2
pl: Menu stopki 2

en: Footer Template
pl: Szablon stopki

en: Footer name
pl: Nazwa stopki

en: Footer scripts
pl: Skrypty stopki

en: For performance and customization reasons, only SVG files are allowed.
pl: Ze względu na wydajność i dostosowanie, dozwolone są tylko pliki SVG.

en: Forever
pl: Na zawsze

en: Forgot Password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Form Max Width
pl: Maksymalna szerokość formularza

en: Form Style
pl: Styl formularza

en: Form Type
pl: Typ formularza

en: Forms Cookies Content
pl: Zgoda na pliki cookie przy formularzu

en: Free
pl: Darmowe

en: Free Extensions
pl: Bezpłatne rozszerzenia

en: Free Shipping Bar
pl: Bezpłatny pasek wysyłkowy

en: Free shipping
pl: Bezpłatna wysyłka

en: Fri
pl: Pt.

en: Friday
pl: Piątek

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Full Page
pl: Pełna strona

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Gallery
pl: Galeria

en: Game
pl: Gra

en: General
pl: Ogólne

en: Generate Variation URL
pl: Generowanie linku dla wariacji

en: Generate a shareable single product page URL with pre-selected variation attributes.
pl: Wygeneruj udostępniany adres URL pojedynczej strony produktu z wybranymi wcześniej atrybutami odmiany.

en: Get New Password
pl: Zdobądź nowe hasło

en: Get notified when {product_title} is back in stock
pl: Otrzymaj powiadomienie gdy {product_title} będzie ponownie dostępny

en: Global Footer
pl: Globalna stopka

en: Global Header
pl: Globalny nagłówek

en: Go to product page
pl: Przejdź do strony produktu

en: Goal Amount
pl: Kwota docelowa

en: Goal Items
pl: Liczba docelowa

en: Good news! The product you have been waiting for is now back in stock!
pl: Dobra wiadomość! Produkt, na który czekaliście, jest już dostępny!

en: Great news! The %s from your waitlist is now back in stock!
pl: Dobra wiadomość! Produkt %s z Twojej listy oczekujących jest już dostępny!

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. Please check your inbox and confirm the subscription to this waitlist.
pl: Super! Zostałeś dodany do listy oczekujących na ten produkt. Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą i potwierdź subskrypcję tej listy oczekujących.

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. You will receive an email as soon as the item is back in stock.
pl: Udało się! Zostałeś dodany do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz wiadomość e-mail, gdy tylko produkt będzie dostępny.

en: Grid view
pl: Widok siatki

en: Guest
pl: Gość

en: Gutenberg Options Panel Icon URL
pl: Adres URL ikony panelu opcji Gutenberga

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Menu 3
pl: Menu nagłówka 3

en: Header Template
pl: Szablon nagłówka

en: Header Widget Area
pl: Obszar widżetów nagłówka

en: Header name
pl: Nazwa nagłówka

en: Header scripts
pl: Skrypty nagłówka

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3

en: Heading 4
pl: Nagłówek 4

en: Heading 5
pl: Nagłówek 5

en: Heading 6
pl: Nagłówek 6

en: Heading Color
pl: Kolor nagłówka

en: Heading Font
pl: Czcionka nagłówka

en: Heads up!
pl: Uwaga!

en: Height
pl: Wysokość

en: Here you can see all your custom fonts that can be used in all typography options across the theme.
pl: Tutaj możesz zobaczyć wszystkie niestandardowe czcionki, które mogą być używane we wszystkich opcjach typografii w motywie.

en: Hi, %s!
pl: Cześć %s!

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Current Language
pl: Ukryj bieżący język

en: Hide Missing Language
pl: Ukryj brakujący język

en: Hide Theme Hooks
pl: Ukryj haki motywu

en: Hide WooCommerce Hooks
pl: Ukryj haki WooCommerce

en: High Rating First
pl: Najpierw wysoka ocena

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
pl: Wyróżnij swoje najpopularniejsze wpisy lub produkty na podstawie liczby komentarzy lub recenzji, które pojawiły się w określonym czasie.

en: Home
pl: Strona główna

en: Hook Name
pl: Nazwa haka

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Horizontal Alignment
pl: Wyrównanie w poziomie

en: Hours
pl: Godziny

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Hover/Active
pl: Podświetlenie/Aktywny

en: How many days the products will be marked as "New" after creation.
pl: Ile dni po utworzeniu produkty będą oznaczone jako "Nowe".

en: Hurry up! This sale ends in
pl: Pospiesz się! Wyprzedaż kończy się w

en: I accept the %1$sPrivacy Policy%2$s
pl: Akceptuję %1$sPolitykę prywatności%2$s

en: I accept the %1$sPrivacy Policy%2$s*
pl: Akceptuję %1$sPolitykę prywatności%2$s*

en: Icon
pl: Ikonka

en: Icon Badge
pl: Ikonka odznaki

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Icon Position
pl: Pozycja ikony

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikony

en: Icon Source
pl: Źródło ikonki

en: Icon/Logo
pl: Ikonka/Logo

en: Icons Background Color
pl: Kolor tła ikon

en: Icons Background Colors
pl: Kolory tła ikon

en: Icons Border Color
pl: Kolor obramowania ikonek

en: Icons Border Colors
pl: Kolory obramowania ikon

en: Icons Color
pl: Kolor ikonek

en: Icons Shape Type
pl: Rodzaj kształtu ikonki

en: Icons Size
pl: Rozmiar ikonek

en: Icons Spacing
pl: Odstępy między ikonami

en: If you don't want to receive any further notifications, please %s
pl: Jeśli nie chcesz już otrzymywać powiadomień, prosimy %s

en: If you don't want to receive any further notifications, please unsubscribe by clicking on this link - %s
pl: Jeśli nie chcesz otrzymywać kolejnych powiadomień, zrezygnuj z subskrypcji, klikając ten link - %s

en: If you have complex data inside your mega menu you can enable this option in order to load the dropdown content with AJAX and improve the website loading time.
pl: Jeśli masz złożone dane w swoim mega menu, możesz włączyć tę opcję, aby załadować rozwijaną zawartość za pomocą AJAX i poprawić czas ładowania strony.

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Affiliate Link
pl: Link partnerski do obrazu

en: Image Border Radius
pl: Promień obramowania obrazku

en: Image Hover Effect
pl: Efekt obrazka po najechaniu

en: Image Lightbox
pl: Lightbox obrazu

en: Image Ratio
pl: Współczynnik proporcji obrazka

en: Image Settings
pl: Ustawienia obrazka

en: Image Shape
pl: Kształt obrazu

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Image Source
pl: Źródło obrazka

en: Image Swatches
pl: Próbki obrazu

en: Image Upload
pl: Przesyłanie obrazu

en: Image Width
pl: Szerokość obrazku

en: Image size
pl: Rozmiar obrazu

en: Import Content
pl: Import treści

en: Import Customizations
pl: Importuj ustawienia własne

en: Import Options
pl: Opcje importu

en: Import content
pl: Import treści

en: Import options
pl: Opcje importu

en: Import widgets
pl: Import widżetów

en: In Stock
pl: W magazynie

en: In order to create a new sidebar/widget area simply enter a name in the input below and click the Create Sidebar button.
pl: Aby utworzyć nowy pasek boczny / obszar widżetów, po prostu wprowadź nazwę w polu poniżej i kliknij przycisk Utwórz pasek boczny.

en: In order to take full advantage of all features it has to offer - please install and activate the Blocksy theme also.
pl: Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje, które ma do zaoferowania - zainstaluj i aktywuj motyw Blocksy.

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of Blocksy theme.
pl: Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje oferowane przez rdzeń, zainstaluj i aktywuj najnowszą wersję motywu Blocksy.

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Inactivity Time
pl: Czas bezczynności

en: Include
pl: Zawiera

en: Include %s
pl: Uwzględnij %s

en: Include or exclude the discount code when calculating the shipping progress.
pl: Uwzględnij lub wyłącz kod rabatowy podczas obliczania postępu wysyłki.

en: Indicator Height
pl: Wysokość wskaźnika

en: Inherit
pl: Dziedziczone

en: Inherit From Customizer
pl: Dziedziczone z Konfiguratora

en: Inherit card wrapper settings from Customizer (background color, spacing, shadow).
pl: Dziedzicz ustawienia opakowania karty z narzędzia Dostosuj (kolor tła, odstępy, cień).

en: Inherit the Customizer layout, start with a pattern or create a custom layout
pl: Odziedzicz układ Konfiguratora, zacznij od wzorca lub utwórz niestandardowy układ.

en: Initial
pl: Początkowo

en: Initial Color
pl: Kolor początkowy

en: Inject custom code snippets throughout your website. The extension works globally or on a per post/page basis.
pl: Wstrzykuj niestandardowe fragmenty kodu w całej witrynie. Rozszerzenie działa globalnie lub dla każdego postu/strony.

en: Inline
pl: W treści

en: Input Background Color
pl: Kolor tła pola

en: Input Border Color
pl: Kolor obramowania pola

en: Input Border Radius
pl: Promień granicy wejścia

en: Input Font Color
pl: Kolor tekstu pola formularza

en: Input Height
pl: Wysokość wejściowa

en: Input Icon Color
pl: Kolor ikony pola tekstowego

en: Input Maximum Width
pl: Wpisz maksymalną szerokość

en: Insert a specific Content Block anywhere on the site.
pl: Wstaw określony blok treści w dowolnym miejscu na stronie.

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Install & Activate Plugins
pl: Zainstaluj i włącz wtyczki

en: Install Child Theme
pl: Zainstaluj motyw potomny

en: Install and activate the Blocksy theme
pl: Zainstaluj i aktywuj motyw Blocksy

en: Installing
pl: Instalowanie

en: Installing %s
pl: Instalowanie %s

en: Instant Reload
pl: Natychmiastowe przeładowanie

en: Integrates custom fields solutions in the meta layers of a post and presents additional information.
pl: Integruje niestandardowe rozwiązania pól w meta warstwach postu i prezentuje dodatkowe informacje.

en: Invalid API Key...
pl: Nieprawidłowy klucz API...

en: Invalid email
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Invalid request
pl: Nieprawidłowe żądanie

en: Is registered
pl: Jest zarejestrowany

en: Item Background Color
pl: Kolor tła elementu

en: Item Label
pl: Etykieta elementu

en: Item Label Settings
pl: Ustawienia etykiety przedmiotu

en: Item Margin
pl: Margines elementu

en: Item Settings
pl: Ustawienia elementu

en: Item Visibility
pl: Widoczność pozycji

en: Items
pl: Towary

en: Items Counter
pl: Licznik przedmiotów

en: Items Direction
pl: Kierunek elementów

en: Items Divider
pl: Separator elementów

en: Items Divider Height
pl: Wysokość rozdzielacza elementów

en: Items Horizontal Spacing
pl: Odstępy poziome elementów

en: Items Hover Effect
pl: Efekt najechania na elementy

en: Items Spacing
pl: Odstępy elementów

en: Items Vertical Spacing
pl: Odstępy między blokami w pionie

en: Join Waitlist
pl: Dołączenie do listy oczekujących

en: Label
pl: Etykieta

en: Label Color
pl: Kolor etykiety

en: Label Duration
pl: Etykieta Czas trwania

en: Label Font
pl: Krój pisma etykiety

en: Label Font Color
pl: Kolor tekstu etykiety

en: Label Link
pl: Link do etykiety

en: Label Position
pl: Położenie etykiety

en: Label Style
pl: Styl etykiety

en: Label Text
pl: Treść etykiety

en: Label Type
pl: Rodzaj etykiety

en: Label Visibility
pl: Widoczność etykiety

en: Language
pl: Język

en: Languages
pl: Języki

en: Large
pl: Duży

en: Large Size
pl: Duży rozmiar

en: Last 24 Hours
pl: Ostatnie 24 godziny

en: Last 7 Days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Last Month
pl: Ostatni miesiąc

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Learn more about child themes
pl: Dowiedz się więcej o motywach potomnych

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Side
pl: Lewa strona

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny po lewej

en: Left/Right sidebar
pl: Lewy / Prawy pasek boczny

en: Length
pl: Długość

en: Let your guests easily filter the posts by their category or tags taxonomy terms, instantly drilling down the listings.
pl: Pozwól swoim gościom łatwo filtrować posty według ich kategorii lub terminów taksonomii, tagów, natychmiast przechodząc w dół listy.

en: Light
pl: Jasny

en: Light Mode
pl: Tryb oświetlenia

en: Light Mode Label
pl: Etykieta trybu oświetlenia

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link (optional)
pl: Odnośnik (opcjonalnie)

en: Link Active
pl: Aktywny odnośnik

en: Link Color
pl: Kolor linku

en: Link Hover
pl: Odnośnik po najechaniu

en: Link Icons
pl: Ikony linków

en: Link Initial
pl: Odnośnik początkowy

en: Link Rel
pl: Odsyłacz do odnośnika

en: Link to archive page
pl: Link do strony archiwum

en: Link to author page
pl: Link do strony autora

en: Link to post
pl: Link do postu

en: Link to term page
pl: Link do strony terminu

en: Link your Google Analytics 4 tracking ID. More info and instructions can be found %1$shere%2$s.
pl: Połącz swój identyfikator śledzenia Google Analytics 4. Więcej informacji i instrukcji można znaleźć %1$stutaj%2$s.

en: List
pl: Lista

en: List ID
pl: Identyfikator listy

en: List Source
pl: Źródło listy

en: List view
pl: Widok listy

en: Live Results
pl: Wyniki na żywo

en: Live Results Images
pl: Obrazki w wynikach na żywo

en: Live Results Product Price
pl: Cena produktu w wynikach na żywo

en: Live Results Product Status
pl: Status produktu w wynikach na żywo

en: Load Content With AJAX
pl: Wczytywanie zawartości za pomocą AJAX

en: Loading Extensions Status...
pl: Wczytywanie stanu rozszerzeń...

en: Loading Starter Sites...
pl: Ładowanie witryn startowych...

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

en: Local Business
pl: Lokalna firma

en: Local Google Fonts
pl: Lokalne czcionki Google

en: Local Google Fonts Settings
pl: Ustawienia lokalnych czcionek Google

en: Location & Priority
pl: Lokalizacja i priorytet

en: Location/Trigger
pl: Lokalizacja / Wyzwalacz

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Logged In Options
pl: Opcje logowania się

en: Logged In Users Only
pl: Tylko dla zalogowanych użytkowników

en: Logged Out
pl: Wylogowano

en: Logged Out Options
pl: Opcje wylogowania się

en: Logged Users
pl: Zalogowani Użytkownicy

en: Login
pl: Logowanie

en: Logo Size
pl: Rozmiar Logo

en: Long
pl: Długi

en: Loop
pl: Pętla

en: Loop Video
pl: Wideo w pętli

en: Low Rating First
pl: Najpierw niska ocena

en: Mail Label
pl: Etykieta e-maila

en: Main & Bottom Row
pl: Główny i dolny rząd

en: Main Color
pl: Główny kolor

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Maintenance Block Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania bloku konserwacji

en: Maintenance Template
pl: Szablon konserwacji

en: Make Name Field Required
pl: Ustaw pole Nazwa jako wymagane

en: Make the shopping experience better for your visitors! Add features such as Product Quick View, Wishlist functionality and a Floating Add to Cart button. Customize the single product gallery/slider and the layout.
pl: Usprawnij zakupy dla odwiedzających! Dodaj funkcje takie jak Szybki podgląd produktu, funkcjonalność Listy życzeń i pływający przycisk Dodaj do Koszyka. Dostosuj galerię pojedynczego produktu / suwak i układ.

en: Manage
pl: Zarządzanie

en: Manage your menus in the %1$sMenus screen%2$s.
pl: Zarządzaj menu na ekranie %1$sMenu%2$s.

en: Margin
pl: Margines

en: Max Height
pl: Maksymalna wysokość

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Maximum Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Media Object
pl: Obiekt medialny

en: Medium
pl: Średni

en: Medium Size
pl: Średni rozmiar

en: Mega Menu Settings
pl: Ustawienia Mega Menu

en: Menu Item Settings
pl: Ustawienia pozycji menu

en: Menu Order
pl: Kolejność w menu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Color
pl: Kolor wiadomości

en: Message Font
pl: Czcionka wiadomości

en: Mixed
pl: Mieszany

en: Mixed Swatches
pl: Mieszane próbki

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Mobile Columns
pl: Kolumny na urządzeniu mobilnym

en: Mobile Menu 1
pl: Menu mobilne 1

en: Mobile Menu 2
pl: Menu mobilne 2

en: Mobile:
pl: Telefon komórkowy:

en: Modal Backdrop
pl: Tło okna modalnego

en: Modal Background
pl: Tło okna modalnego

en: Modal Border Radius
pl: Modalny promień graniczny

en: Modal Options
pl: Opcje okna modalnego

en: Modal Shadow
pl: Cień okna modalnego

en: Modal Trigger
pl: Wyzwalacz modalny

en: Modal Width
pl: Szerokość modalna

en: Modified Date
pl: Data modyfikacji

en: Modify
pl: Zmień

en: Module Title
pl: Tytuł modułu

en: Module Title Color
pl: Kolor tytułu modułu

en: Module Title Font
pl: Czcionka tytułu modułu

en: Module Title Icon Source
pl: Tytuł modułu Ikona Źródło

en: Module Title Tag
pl: Tag tytułu modułu

en: Mon
pl: Pon.

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: More info about review entity and how to choose the right one can be found %1$shere%2$s.
pl: Więcej informacji na temat podmiotów dokonujących przeglądu oraz tego, jak wybrać odpowiedni podmiot, można znaleźć %1$stutaj%2$s.

en: More information on how to create a list in MailPoet can be found %shere%s.
pl: Więcej informacji na temat tworzenia list w MailPoet można znaleźć %stutaj%s.

en: More information on how to generate an API key for ActiveCampaign can be found %shere%s.
pl: Więcej informacji o generowaniu klucza API znajdziesz %s tu%s

en: More information on how to generate an API key for Brevo can be found %shere%s.
pl: Więcej informacji na temat generowania klucza API dla Brevo znajdziesz %stutaj%s.

en: More information on how to generate an API key for Campaign Monitor can be found %shere%s.
pl: Więcej informacji na temat generowania klucza API dla Campaign Monitor znajdziesz %stutaj%s.

en: More information on how to generate an API key for EmailOctopus can be found %shere%s.
pl: Więcej informacji na temat generowania klucza API dla EmailOctopus można znaleźć %stutaj%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailchimp can be found %shere%s.
pl: Więcej informacji na temat generowania klucza API dla Mailchimp można znaleźć %stutaj%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailerlite can be found %shere%s. Please note that it is required at least one group to be created in your account for the integration to work. More info on how to create a group %shere%s.
pl: Więcej informacji na temat generowania klucza API dla Mailerlite można znaleźć %stutaj%s. Proszę pamiętać, że aby integracja działała, wymagamy utworzenia co najmniej jednej grupy na swoim koncie. Więcej informacji na temat %stworzenia grupy%s.

en: Most Relevant
pl: Najbardziej istotne

en: Most commented
pl: Najczęściej komentowane

en: Movie
pl: Film

en: Multiple Selections
pl: Wielokrotny wybór

en: Multiple comments
pl: Wiele komentarzy

en: Music Playlist
pl: Lista odtwarzania muzyki

en: Music Recording
pl: Nagrywanie muzyki

en: My Account
pl: Moje konto

en: NEW
pl: NOWOŚĆ

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Field
pl: pole nazwy

en: Name Label
pl: Etykieta nazwy

en: Narrow Width
pl: Wąska szerokość

en: Never
pl: Nigdy

en: Never relaunch
pl: Nigdy nie uruchamiaj ponownie

en: New
pl: Nowości

en: New Badge
pl: Nowa odznaka

en: New Category Name
pl: Nazwa nowej kategorii

en: New Content Block
pl: Nowy blok treści

en: New Product Tab
pl: Nowa zakładka produktu

en: New Size Guide
pl: Nowy przewodnik po rozmiarach

en: New Thank You Page
pl: Nowa strona z podziękowaniem

en: Newest First
pl: Najpierw najnowsze

en: Newsletter
pl: Biuletyn

en: Newsletter Controls
pl: Kontrola Newslettera

en: Newsletter Updates
pl: Aktualizacje newslettera

en: Next
pl: Następny

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No
pl: Nie

en: No comments
pl: Brak komentarzy

en: No demo data found.
pl: Nie znaleziono danych demonstracyjnych.

en: No demo name provided.
pl: Nie podano nazwy wersji demonstracyjnej.

en: No demo to install
pl: Brak wersji demonstracyjnej do zainstalowania

en: No pages to assign.
pl: Brak stron do przypisania.

en: No plugins to install.
pl: Nie musisz instalować żadnych wtyczek.

en: No post to duplicate
pl: Brak postów do powielenia

en: No waitlist found
pl: Nie odnaleziono listy

en: No widgets to install.
pl: Nie musisz instalować żadnych widżetów.

en: No worries! Please enter your e-mail address and we will promptly notify you as soon as the item is back in stock.
pl: Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a niezwłocznie powiadomimy cię, gdy tylko produkt będzie ponownie dostępny.

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalny

en: Normal Width
pl: Normalna szerokość

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Not found in Trash
pl: Niczego nie znaleziono w koszu

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

en: Nothing Found Template
pl: Szablon Nic nie znaleziono

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl: Nic nie znaleziono w koszu

en: Now you can view your website or start customizing it
pl: Teraz możesz wyświetlić swoją witrynę lub rozpocząć jej dostosowywanie

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Number of items per page
pl: Liczba elementów na stronę

en: Number of posts
pl: Liczba wpisów

en: Number of products
pl: Liczba produktów

en: Offcanvas Cart - Empty State
pl: Koszyk offcanvas - stan pusty

en: Offcanvas Filters - Bottom
pl: Offcanvas Filters Bottom

en: Offcanvas Filters - Top
pl: Offcanvas Filters Top

en: Official
pl: Oficjalne

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Oldest First
pl: Najstarszy pierwszy

en: On Sale
pl: W promocji

en: On click to element
pl: Po kliknięciu na element

en: On element click
pl: Po kliknięciu elementu

en: On page exit intent
pl: Podczas wychodzenia ze strony

en: On page load
pl: Podczas ładowania strony

en: On scroll
pl: Na przewijaniu

en: On scroll to element
pl: Po przewinięciu do elementu

en: Once you insert your %sProject ID%s and click the "Fetch Fonts" button, your fonts will become available in all theme’s typography options.
pl: Po wstawieniu %sidentyfikatora projektu%s i kliknięciu przycisku "Pobierz czcionki", czcionki staną się dostępne we wszystkich opcjach typografii motywu.

en: One Color
pl: Jeden kolor

en: One comment
pl: Jeden komentarz

en: One day
pl: Dzień

en: One hour
pl: Godzina

en: One month
pl: Miesiąc

en: One week
pl: Tydzień

en: One year
pl: Rok

en: Only
pl: Tylko

en: Only Bottom
pl: Tylko dół

en: Only Bottom Row
pl: Tylko dolny rząd

en: Only Card
pl: Tylko karta

en: Only Main Row
pl: Tylko główny rząd

en: Only Top
pl: Tylko góra

en: Only Top Row
pl: Tylko górny rząd

en: Only weekdays
pl: Tylko dni powszednie

en: Only weekends
pl: Tylko weekendy

en: Open Button Link In New Tab
pl: Przycisk Otwórz łącze w nowej karcie

en: Open In New Tab
pl: Otwórz w nowej karcie

en: Open Link In New Tab
pl: Otwórz odnośniki w nowej zakładce

en: Open in new tab
pl: Otwórz w nowej karcie

en: Open link in new tab
pl: Otwórz odnośnik w nowej karcie

en: Open links in new tab
pl: Otwórz odnośniki w nowej zakładce

en: OpenGraph Meta Data
pl: Dane meta OpenGraph

en: Opened
pl: Otwarty

en: Opening hours:
pl: Godziny otwarcia:

en: Order
pl: Kolejność

en: Order Details
pl: Szczegóły zamówienia

en: Order Overview
pl: Przegląd zamówień

en: Order by
pl: Kolejność sortowania

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Organization
pl: Organizacja

en: Original
pl: Oryginał

en: Other
pl: Inne

en: Out of Stock
pl: Brak w magazynie

en: Outline
pl: Kontur

en: Output
pl: Wyjście

en: Outside
pl: Poza

en: Overall Score
pl: Ogólny wynik

en: Overll Score Background
pl: Tło wyniku ogólnego

en: Overll Score Text
pl: Tekst wyniku ogólnego

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Page
pl: Strona

en: Page ID
pl: Identyfikator strony

en: Page Reload
pl: Przeładowanie strony

en: Page Structure
pl: Struktura strony

en: Page/post title
pl: Tytuł strony / wpisu

en: Pages
pl: Strony

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Panel Backdrop
pl: Tło panelu

en: Panel Background
pl: Tło panelu

en: Panel Columns
pl: Kolumny panelu

en: Panel Default State
pl: Domyślny stan panelu

en: Panel Height
pl: Wysokość panelu

en: Panel Reveal
pl: Odsłonięcie panelu

en: Panel Shadow
pl: Cień panelu

en: Panel Width
pl: Szerokość panelu

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Parameters
pl: Parametry

en: Parameters options
pl: Opcje parametrów

en: Parent Category
pl: Kategoria nadrzędna

en: Parent Category:
pl: Kategoria nadrzędna:

en: Parent Product Review
pl: Opinia o produkcie nadrzędnym

en: Password
pl: Hasło

en: Payment Gateway
pl: Bramka płatności

en: Payment Gateways
pl: Bramki płatności

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Personal
pl: Osobiste

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Pick Mailing Service
pl: Wybierz usługę pocztową

en: Picker Footer
pl: Stopka selektora

en: Picker header
pl: Nagłówek selektora

en: Placeholder Text
pl: Tekst zastępczy

en: Please accept the Privacy Policy in order to comment.
pl: Aby móc komentować, zaakceptuj Politykę prywatności.

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
pl: Prosimy o cierpliwość i nie odświeżanie strony, proces importowania może chwilę potrwać, zależy to również od możliwości serwera.

en: Please enter a valid Project ID to get all fonts.
pl: Wprowadź prawidłowy identyfikator projektu, aby uzyskać wszystkie czcionki.

en: Please look at the documentation for more information on why this is useful.
pl: Zapoznaj się z dokumentacją, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, dlaczego jest to przydatne.

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
pl: Należy pamiętać, że niektóre z tych informacji (cena, sku, marka) nie będą wyświetlane na stronie głównej. Są używane wyłącznie do znaczników Google Schema.org.

en: Please note, the confirmation period is 2 days.
pl: Okres potwierdzenia to 2 dni

en: Please select a valid attribute.
pl: Wybierz prawidłowy atrybut.

en: Please select a valid taxonomy.
pl: Wybierz prawidłową taksonomię.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
pl: Wybierz niektóre opcje produktu przed dodaniem go do koszyka.

en: Please select the type of your content block and place it in the location you want based on your display and user conditions.
pl: Wybierz typ bloku treści i umieść go w wybranej lokalizacji na podstawie wyświetlania i warunków użytkownika.

en: Please wait until the lookup table is generated.
pl: Poczekaj na wygenerowanie tabeli odnośników.

en: Plugin Description
pl: Opis wtyczki

en: Plugin Name
pl: Nazwa wtyczki

en: Plugin Thumbnail URL
pl: URL miniatury wtyczki

en: Popup
pl: Wyskakujące okienko

en: Popup Animation
pl: Animacja wyskakujących okienek

en: Popup Backdrop
pl: Wyskakujące tło

en: Popup Backdrop Background
pl: Przesłonięcie tła wyskakującego okienka

en: Popup Background
pl: Tło wyskakującego okienka

en: Popup Border Radius
pl: Promień obramowania wyskakującego okienka

en: Popup Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania wyskakującego okienka

en: Popup Name
pl: Nazwa okienka popup

en: Popup Offset
pl: Przesunięcie wyskakującego okienka

en: Popup Options
pl: Opcje wyskakujących okienek

en: Popup Position
pl: Pozycja wyskakującego okienka

en: Popup Shadow
pl: Wyskakujący cień

en: Popup Size
pl: Rozmiar wyskakującego okienka

en: Popup Visibility
pl: Widoczność wyskakującego okienka

en: Position
pl: Pozycja

en: Post Archives
pl: Archiwum wpisów

en: Post Categories
pl: Kategorie wpisu

en: Post Date
pl: Data publikacji

en: Post ID
pl: Identyfikator wpisu

en: Post Tags
pl: Tagi wpisu

en: Post Template
pl: Szablon wpisu

en: Post Type
pl: Typ treści

en: Post copy created.
pl: Utworzono kopię postu.

en: Post creation failed, could not find original post:
pl: Tworzenie postu nie powiodło się, nie można znaleźć oryginalnego postu:

en: Post with Author ID
pl: Post z identyfikatorem autora

en: Post with Taxonomy ID
pl: W[is z identyfikatorem taksonomii

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts - Layout 1
pl: Posty - Układ 1

en: Posts - Layout 2
pl: Posty - Układ 2

en: Posts - Layout 3
pl: Posty - Układ 3

en: Posts - Layout 4
pl: Posty - Układ 4

en: Posts - Layout 5
pl: Wpisy - Układ 5

en: Posts Filter
pl: Filtr postów

en: Posts ID
pl: Identyfikator wpisu

en: Posts Title Font
pl: Krój pisma tytułu wpisów

en: Posts Title Font Color
pl: Kolor tekstu tytułu wpisów

en: Preconnect Adobe Typekit Fonts
pl: Wstępnie podłącz czcionki Adobe Typekit

en: Preconnect Google Fonts
pl: Wstępne podłączenie czcionek Google

en: Preload
pl: Wstępnie załaduj

en: Preload Variations
pl: Wstępnie załaduj wariacje

en: Preparing data...
pl: Przygotowywanie danych...

en: Present additional information about your products by adding new custom tabs to the product information section.
pl: Prezentuj dodatkowe informacje o swoich produktach, dodając nowe niestandardowe karty do sekcji informacji o produkcie.

en: Prev/Next Arrow
pl: Strzałka przed/następna

en: Prev/Next Background
pl: Poprzednie/Następne tło

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview the available products and let your users make quick and informative decisions about their purchase.
pl: Wyświetlaj podgląd dostępnych produktów i pozwól użytkownikom podejmować szybkie decyzje dotyczące zakupu.

en: Price
pl: Cena

en: Price Color
pl: Kolor ceny

en: Price Font
pl: Czcionka Ceny

en: Price:
pl: Cena:

en: Priority
pl: Priorytet

en: Privacy Policy Page
pl: Strona polityki prywatności

en: Private: %s
pl: Prywatne: %s

en: Pro Extensions
pl: Rozszerzenia Pro

en: Product
pl: Produkt

en: Product Archive
pl: Archiwum produktów

en: Product Archives
pl: Archiwa produktów

en: Product Attributes
pl: Atrybuty produktu

en: Product Brand
pl: Marka produktu

en: Product Brand Tab
pl: Zakładka marki produktu

en: Product Brands
pl: Marki produktów

en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

en: Product ID
pl: Identyfikator produktu.

en: Product Image
pl: Zdjęcie produktu

en: Product Image Visibility
pl: Widoczność obrazu produktu

en: Product Navigation
pl: Nawigacja produktu

en: Product Page
pl: Strona produktu

en: Product Page Button
pl: Przycisk strony produktu

en: Product Price
pl: Cena produktu

en: Product Price & Stock Visibility
pl: Cena produktu i widoczność zapasów

en: Product Review
pl: Opinia o produkcie

en: Product Reviews
pl: Recenzje produktów

en: Product Reviews Settings
pl: Ustawienia opinii produktów

en: Product SKU
pl: SKU produktu

en: Product Share Box
pl: Skrzynka udostępniania produktu

en: Product Tab
pl: Zakładka produktu

en: Product Tab Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania zakładki produktu

en: Product Tabs
pl: Zakładki produktu

en: Product Tags
pl: Tagi produktu

en: Product Title Visibility
pl: Widoczność tytułu produktu

en: Product Waitlist
pl: Lista produktów oczekujących

en: Product brands that the coupon will be applied to, or that must be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
pl: Marki produktów, do których zostanie zastosowany kupon lub które muszą znajdować się w koszyku, aby można było zastosować „Stałą zniżkę w koszyku”.

en: Product brands that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
pl: Marki produktów, do których kupon nie ma zastosowania lub które nie mogą znajdować się w koszyku, aby można było zastosować „Stałą zniżkę w koszyku”.

en: Product link:
pl: Link do produktu:

en: Product specs
pl: Specyfikacje produktu

en: Product successfully added to your cart!
pl: Produkt został pomyślnie dodany do koszyka!

en: Product taxonomies lookup table data is regenerating
pl: Dane tabeli odnośników taksonomii produktów są regenerowane

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been aborted.
pl: Proces regeneracji tabeli wyszukiwania taksonomii produktów został przerwany.

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been resumed.
pl: Proces regeneracji tabeli wyszukiwania taksonomii produktów został wznowiony.

en: Product with Taxonomy ID
pl: Produkt z identyfikatorem taksonomii

en: Product:
pl: Produkt:

en: Products
pl: Produkty

en: Products Status
pl: Status produktów

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Page
pl: Strona profilowa

en: Project ID
pl: Identyfikator projektu

en: Pros
pl: Plusy

en: Protected: %s
pl: Chronione: %s

en: Provider
pl: Dostawca

en: Publish Date
pl: Data publikacji

en: Published Date
pl: Data publikacji

en: Quantity Auto Update
pl: Automatyczna aktualizacja ilości

en: Quantity Input
pl: Wprowadzanie ilości

en: Quick View
pl: Szybki podgląd

en: Quick View Button
pl: Przycisk szybkiego podglądu

en: Quick view
pl: Szybki podgląd

en: Quick view icon
pl: Ikona szybkiego podglądu

en: Quick view price after
pl: Szybki podgląd ceny po

en: Quick view price before
pl: Szybki podgląd ceny przed

en: Quick view summary after
pl: Szybki podgląd podsumowania po

en: Quick view summary before
pl: Szybki podgląd podsumowania przed

en: Quick view title after
pl: Szybki podgląd tytułu po

en: Quick view title before
pl: Szybki podgląd tytułu przed

en: Quick view toggle
pl: Przełącznik szybkiego podglądu

en: Quickly find specific content on your site.
pl: Szybkie wyszukiwanie określonych treści w witrynie.

en: Random
pl: Losowo

en: Range Date/Time
pl: Zakres Data/godzina

en: Rated %s out of 5
pl: Oceniono %s na 5

en: Rating
pl: Ocena

en: Read More
pl: Dowiedz się więcej

en: Read More Button
pl: Przycisk czytaj więcej

en: Read More Button Label
pl: Etykieta przycisku czytaj więcej

en: Read Progress
pl: Postęp czytania

en: Read Time
pl: Czas czytania

en: Recently Viewed Products
pl: Ostatnio oglądane produkty

en: Recurring Days
pl: Powtarzające się dni

en: Regenerate
pl: Regeneracja

en: Regenerate the product taxonomies lookup table
pl: Regeneracja tabeli odnośników taksonomii produktów

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Register For This Site
pl: Zarejestruj się w witrynie

en: Register form end
pl: Koniec formularza rejestracyjnego

en: Register form start
pl: Początek formularza rejestracyjnego

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny

en: Registration complete. Please check your email, then visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Rejestracja zakończona. Sprawdź pocztę e-mail, a następnie odwiedź %1$sstronę logowania%2$s.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
pl: Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane na podany adres e-mail.

en: Reinstall
pl: Zainstaluj ponownie

en: Related
pl: Podobne

en: Related Products
pl: Powiązane produkty

en: Related posts
pl: Powiązane wpisy

en: Related posts top
pl: Powiązane wpisy u góry

en: Relaunch Trigger
pl: Wyzwalacz ponownego uruchomienia

en: Reload Content
pl: Przeładuj zawartość

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Font
pl: Usuń czcionkę

en: Remove Footer
pl: Usuń stopkę

en: Remove Header
pl: Usuń nagłówek

en: Remove Icon
pl: Usuń ikonę

en: Remove Item
pl: Usuń element

en: Remove Product
pl: Usuń produkt

en: Remove Sidebar
pl: Usuń pasek boczny

en: Remove Widget Area
pl: Usuń obszar widgetu

en: Remove footer
pl: Usuń stopkę

en: Remove header
pl: Usuń nagłówek

en: Replace Blocksy's branding with your own. Easily hide licensing info and other sections of the theme and companion plugin from your clients and make your final product look more professional.
pl: Zastąp branding Blocksy swoim własnym. Z łatwością ukryj informacje licencyjne i inne sekcje motywu i wtyczki towarzyszącej przed klientami i spraw, aby Twój produkt końcowy wyglądał bardziej profesjonalnie.

en: Replace Conditions
pl: Warunki wymiany

en: Replace the standard product gallery with additional layouts which can showcase the photos as a grid or even a slider.
pl: Zastąp standardową galerię produktów dodatkowymi układami, które mogą prezentować zdjęcia w formie siatki lub nawet suwaka.

en: Replacement Behavior
pl: Zachowanie zastępcze

en: Request Cookie
pl: Poproś o plik cookie

en: Request Referer
pl: Odsyłacz żądania

en: Request URL
pl: Adres URL żądania

en: Requests
pl: Żądania

en: Required plan
pl: Wymagany plan

en: Reset Filter
pl: Zresetuj filtr

en: Reset Filters
pl: Zresetuj filtry

en: Reset all
pl: Zresetuj wszystko

en: Reset layout
pl: Resetuj układ

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Resume
pl: Wznowienie

en: Resume the product taxonomies lookup table regeneration
pl: Wznowienie regeneracji tabeli wyszukiwania taksonomii produktów

en: Reveal From
pl: Ujawnij z

en: Reverse Icon State
pl: Stan odwróconej ikony

en: Review Entity
pl: Przejrzyj opinię

en: Review Summary
pl: Podsumowanie opinii

en: Review Title
pl: Tytuł recenzji

en: Review Voting
pl: Recenzja Głosowanie

en: Reviews Order
pl: Kolejność Recenzji

en: Right
pl: Do prawej

en: Right Side
pl: Prawa strona

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny po prawej

en: Round
pl: Okrągły

en: Rounded
pl: Zaokrąglone

en: Sat
pl: Sob.

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Conditions
pl: Zapisz warunki

en: Save Custom Font
pl: Zapisz niestandardową czcionkę

en: Save Font
pl: Zapisz czcionkę

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Scale
pl: Skala

en: Scores
pl: Wyniki

en: Scores Box Width
pl: Szerokość pola wyników

en: Scroll
pl: Przewijaj

en: Scroll Direction
pl: Kierunek przewijania

en: Scroll Distance
pl: Odległość przewijania

en: Scroll Down
pl: Przewiń w dół

en: Scroll Interaction
pl: Przewiń interakcję

en: Scroll Lock
pl: Blokada przewijania

en: Scroll Top
pl: Przewiń do góry

en: Scroll Up
pl: Przewiń w górę

en: Scroll to Top
pl: Przewiń na górę

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Box
pl: Pole wyszukiwania

en: Search Category
pl: Szukaj kategorii

en: Search Content Blocks
pl: Szukaj bloku treści

en: Search Product Review
pl: Wyszukaj recenzję produktu

en: Search Product Tabs
pl: Zakładki wyszukiwania produktów

en: Search Products
pl: Wyszukiwanie produktów

en: Search Size Guides
pl: Szukaj przewodników po rozmiarach

en: Search Thank You Pages
pl: Wyszukaj strony z podziękowaniami

en: Search Through Criteria
pl: Wyszukiwanie według kryteriów

en: Search Through Taxonomies
pl: Wyszukiwanie poprzez taksonomie

en: Search by SKU
pl: Szukaj SKU

en: Search for a starter site...
pl: Wyszukaj strony startowej...

en: Search for a term
pl: Wyszukaj termin

en: Search for field
pl: Wyszukaj pole

en: Search for patterns
pl: Szukaj wzorów

en: Search icon
pl: Ikona wyszukiwania

en: Search through taxonomies from selected custom post types.
pl: Przeszukuj taksonomie z wybranych własnych typów treści.

en: Sec
pl: Sek.

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Select
pl: Wybierz

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select Content Block
pl: Wybierz blok zawartości

en: Select Image
pl: Wybierz obrazek

en: Select Menu
pl: Wybierz menu

en: Select Page
pl: Wybierz stronę

en: Select Variations
pl: Wybierz warianty

en: Select a page
pl: Wybierz stronę

en: Select a page where the compare table will be outputted.
pl: Wybierz stronę, na której zostanie wyświetlona tabela porównawcza.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the archive.
pl: Wybierz wpis / stronę, aby wyświetlić podgląd jej zawartości w edytorze podczas tworzenia archiwum.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the hook.
pl: Wybierz post / stronę, aby wyświetlić podgląd jego zawartości w edytorze podczas tworzenia haka.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the post/page.
pl: Wybierz wpis / stronę, aby wyświetlić podgląd jej zawartości w edytorze podczas tworzenia wpisu / strony.

en: Select a starter site
pl: Wybierz witrynę startową

en: Select attribute
pl: Wybierz atrybut

en: Select category
pl: Wybierz kategorię

en: Select font
pl: Wybierz czcionkę

en: Select language
pl: Wybierz język

en: Select list...
pl: Wybierz listę...

en: Select location
pl: Wybierz lokalizację

en: Select menu...
pl: Wybierz menu...

en: Select page
pl: Wybierz stronę

en: Select post
pl: Wybierz wpis

en: Select product
pl: Wybierz produkt

en: Select rule
pl: Wybierz regułę

en: Select sub field
pl: Wybierz pole podrzędne

en: Select taxonomy
pl: Wybierz taksonomię

en: Select template type...
pl: Wybierz typ szablonu...

en: Select terms
pl: Wybierz warunki

en: Select the size of the source image.
pl: Wybierz rozmiar obrazka źródłowego.

en: Select user
pl: Wybierz użytkownika

en: Select value
pl: Podaj wartość

en: Select variation
pl: Wybierz wariant

en: Separate each class by comma if you have multiple elements.
pl: W przypadku wielu elementów, oddziel każdą klasę przecinkiem.

en: Separate posts ID by comma. How to find the %1$spost ID%2$s.
pl: Oddziel identyfikatory wpisów przecinkami. Jak znaleźć %1$sidentyfikator wpisu%2$s.

en: Serve your chosen Google Fonts from your own web server. This will increase the loading speed and makes sure your website complies with the privacy regulations.
pl: Serwuj wybrane czcionki Google Fonts z własnego serwera internetowego. Zwiększy to szybkość ładowania i upewni się, że Twoja witryna jest zgodna z przepisami dotyczącymi prywatności.

en: Set after how many visited pages the popup block will appear.
pl: Ustaw po ilu odwiedzonych stronach pojawi się wyskakujący blok.

en: Set after how much time (in seconds) the popup block will appear.
pl: Ustaw po jakim czasie (w sekundach) pojawi się wyskakujący blok.

en: Set link to nofollow
pl: Ustaw odnośnik na nofollow

en: Set links to nofollow
pl: Ustaw odnośniki na nofollow

en: Set the editor width for better understanging the layout you are building (just for preview purpose, this option won't apply in frontend).
pl: Ustaw szerokość edytora, aby lepiej zrozumieć budowany układ (tylko w celu podglądu, ta opcja nie będzie miała zastosowania w interfejsie użytkownika).

en: Set the inactivity time (in seconds) till the popup block will appear.
pl: Ustaw czas bezczynności (w sekundach) do pojawienia się wyskakującego bloku.

en: Set the scroll distance till the popup block will appear.
pl: Ustaw odległość przewijania, aż pojawi się wyskakujący blok.

en: Set this option to always if you have dynamic content inside the popup in order to keep everything up to date.
pl: Ustaw tę opcję na zawsze, jeśli masz dynamiczną zawartość w wyskakującym okienku, aby wszystko było aktualne.

en: Set which users are allowed to vote.
pl: Określ, którzy użytkownicy mogą głosować.

en: Shadow
pl: Cień

en: Shape Fill Type
pl: Rodzaj wypełnienia kształtu

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share Box
pl: Pole udostępniania

en: Share Box Controls
pl: Elementy sterujące Share Box

en: Share Box Icons Color
pl: Kolor ikon Share Box

en: Share content on social media, boosting visibility & engagement.
pl: Udostępniaj treści w mediach społecznościowych, zwiększając widoczność i zaangażowanie.

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Shipping Cost
pl: Koszt wysyłki

en: Shipping Info
pl: Informacje o wysyłce

en: Shipping Methods
pl: Metody wysyłki

en: Shipping address
pl: Adres wysyłki

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop Filters
pl: Filtry sklepu

en: Shop Filters Controls
pl: Elementy kontrolne Filtry sklepowe

en: Shop Home
pl: Strona główna sklepu

en: Shopping Cart
pl: Koszyk zakupów

en: Short
pl: Krótki

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Short Name
pl: Nazwa skrócona

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Shortcuts Bar Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania paska skrótów

en: Shortcuts bar
pl: Pasek skrótów

en: Show Checkboxes
pl: Pokaż pola wyboru

en: Show Counter
pl: Pokaż licznik

en: Show Hierarchy
pl: Pokaż hierarchię

en: Show Image Frame
pl: Pokaż ramkę obrazu

en: Show In Cart Page
pl: Pokaż na stronie koszyka

en: Show In Checkout Page
pl: Pokaż na stronie realizacji zakupu

en: Show In Mini Cart
pl: Pokaż w mini koszyku

en: Show Label
pl: Pokaż etykietę

en: Show Product Price
pl: Pokaż cenę produktu

en: Show Reset Button
pl: Pokaż przycisk resetowania

en: Show Search Box
pl: Pokaż pole wyszukiwania

en: Show Swatches
pl: Pokaż próbki

en: Show Taxonomy
pl: Pokaż taksonomię

en: Show Theme Hooks
pl: Pokaż haki motywu

en: Show Tooltip
pl: Pokaż podpowiedź

en: Show Users Count
pl: Pokaż liczbę użytkowników

en: Show Wishlist Page To
pl: Pokaż stronę listy życzeń dla

en: Show WooCommerce Hooks
pl: Pokaż haki WooCommerce

en: Show a dynamic confirmation popup with product recommendations whenever items are added to the cart.
pl: Wyświetlaj dynamiczne wyskakujące okienko potwierdzenia z rekomendacjami produktów za każdym razem, gdy produkty są dodawane do koszyka.

en: Show a size chart guide so that your visitors can pick the right size for them when ordering a product.
pl: Pokaż tabelę rozmiarów, aby odwiedzający mogli wybrać odpowiedni rozmiar podczas zamawiania produktu.

en: Show if cart is empty
pl: Pokaż, czy koszyk jest pusty

en: Show or hide reset filter button.
pl: Pokaż lub ukryj przycisk resetowania filtra.

en: Show the remaining stock of a product to create a sense of urgency and encourage your visitors to make a purchase.
pl: Pokaż pozostałe zapasy produktu, aby stworzyć poczucie pilności i zachęcić odwiedzających do dokonania zakupu.

en: Show the stock scarcity module when product stock is below this number.
pl: Pokaż moduł niedoboru zapasów, gdy zapasy produktu są poniżej tej liczby.

en: Showcase your personal information across your website.
pl: Zaprezentuj swoje dane osobowe na swojej stronie internetowej.

en: Side Panel
pl: Panel boczny

en: Sidebar name
pl: Nazwa paska bocznego

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Simple
pl: Proste

en: Simple Font
pl: Prosta czcionka

en: Simplified Player
pl: Odtwarzacz uproszczony

en: Single
pl: Pojedyncze

en: Single Page
pl: Pojedyncza strona

en: Single Page Swatch Size
pl: Rozmiar próbki pojedynczej strony

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Single Product ID
pl: Identyfikator pojedynczego produktu

en: Single Product with Taxonomy ID
pl: Pojedynczy produkt z identyfikatorem taksonomii

en: Single Slug
pl: Uproszczona nazwa pojedynczej treści

en: Single Template
pl: Pojedynczy szablon

en: Six months
pl: Sześć miesięcy

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size Guide
pl: Przewodnik po rozmiarach

en: Size Guide Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania Przewodnika po rozmiarach

en: Size Guide Placement
pl: Rozmieszczenie przewodnika po rozmiarach

en: Size Guides
pl: Przewodniki po rozmiarach

en: Slide Down
pl: Wjazd na dół

en: Slide in from bottom
pl: Wślizg z dołu

en: Slide in from left
pl: Wślizg od lewej

en: Slide in from right
pl: Wślizg od prawej

en: Slide in from top
pl: Wślizg z góry

en: Slider
pl: Suwak

en: Small
pl: Mały

en: Small Size
pl: Mały rozmiar

en: Social Channels
pl: Kanały społecznościowe

en: Social Icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Socials
pl: Społeczności

en: Socials Controls
pl: Elementy sterujące Społeczności

en: Solid
pl: Jednolite

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
pl: Przepraszamy, żaden produkt nie pasuje do Twojego wyboru. Wybierz inną kombinację.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
pl: Przepraszamy, ten produkt jest niedostępny. Wybierz inną kombinację.

en: Sorry, you don't have permission to erase content.
pl: Niestety, nie masz uprawnień do usuwania zawartości.

en: Sorry, you don't have permission to finish the installation.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do zakończenia instalacji.

en: Sorry, you don't have permission to install child themes.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania motywów potomnych.

en: Sorry, you don't have permission to install content.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania zawartości.

en: Sorry, you don't have permission to install options.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania opcji.

en: Sorry, you don't have permission to install plugins.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania wtyczek.

en: Sorry, you don't have permission to install widgets.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania widżetów.

en: Sorry, you don't have permission to uninstall plugins.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do odinstalowywania wtyczek.

en: Source
pl: Źródło

en: Span
pl: Zakres

en: Specific
pl: Szczegółowy

en: Specific Product Variation
pl: Specyficzne warianty produktu

en: Specify the amount of time (in seconds) to delay between automatically cycling an item.
pl: Określa czas (w sekundach) opóźnienia między automatycznymi cyklami elementu.

en: Specify which users should verify their waitlist subscription through email confirmation.
pl: Określ, jacy użytkownicy powinni zweryfikować swoją subskrypcję na liście oczekujących, za pomocą potwierdzenia e-mail.

en: Specs
pl: Szczegóły

en: Sponsored Attribute
pl: Atrybut sponsorowany

en: Square
pl: Kwadrat

en: Stacked
pl: Ułożone

en: Star
pl: Gwiazda

en: Star Rating Color
pl: Kolor oceny gwiazdek

en: Stars
pl: Gwiazdy

en: Start
pl: Początek

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Start video again after it ends.
pl: Uruchom wideo ponownie po jego zakończeniu.

en: Start with a pattern or create a custom layout
pl: Zacznij od wzorca lub utwórz niestandardowy układ

en: Starter Site Imported Successfully
pl: Witryna startowa została pomyślnie zaimportowana

en: Starter Site Removed
pl: Usunięto witrynę startową

en: Starter Sites
pl: Witryny startowe

en: Starter site
pl: Strona startowa

en: Sticky Functionality
pl: Funkcjonalność "Przypięty"

en: Sticky Posts
pl: Przypięte wpisy

en: Sticky Row
pl: Przyklejony rząd

en: Sticky State
pl: Stan "Przypięty"

en: Stock Scarcity
pl: Niedobór zapasów

en: Stock Status
pl: Stan magazynowy

en: Stock Threshold
pl: Próg zapasów

en: Stop Time
pl: Czas zatrzymania

en: Store Gravatars Locally
pl: Przechowuj Gravatary lokalnie

en: Store and load Gravatars locally for increased privacy and performance.
pl: Przechowuj i ładuj Gravatary lokalnie, aby zwiększyć prywatność i wydajność.

en: Style & Color
pl: Styl i kolor

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribe Form
pl: Formularz subskrypcji

en: Subscription Confirmation
pl: Potwierdzenie subskrypcji

en: Subtotal
pl: Kwota

en: Subtype
pl: Podtyp

en: Success Message
pl: Wiadomość o powodzeniu

en: Suggested Products
pl: Sugerowane produkty

en: Sun
pl: Niedz.

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Swatch Shape
pl: Kształt próbki

en: Swatches
pl: Próbki

en: Swatches removed
pl: Próbki usunięte

en: Swatches saved
pl: Zapisane próbki

en: Tab Order
pl: Kolejność zakładek

en: Tablet Columns
pl: Kolumny na tablecie

en: Tag
pl: Etykieta

en: Tax Amount
pl: Kwota podatku

en: Tax Info
pl: Informacje podatkowe

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomies - Layout 1
pl: Taksonomie - Układ 1

en: Taxonomies - Layout 2
pl: Taksonomie - Układ 2

en: Taxonomies - Layout 3
pl: Taksonomie - Układ 3

en: Taxonomies - Layout 4
pl: Taksonomie - Układ 4

en: Taxonomies Button Color
pl: Kolor przycisku taksonomii

en: Taxonomies Font Color
pl: Kolor czcionki taksonomii

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy Children
pl: Taksonomia Dzieci

en: Taxonomy Customisations
pl: Dostosowywanie taksonomii

en: Taxonomy Filter
pl: Filtr taksonomii

en: Taxonomy Font
pl: Czcionka taksonomii

en: Taxonomy Font Color
pl: Kolor czcionki taksonomii

en: Taxonomy ID
pl: Identyfikator taksonomii

en: Taxonomy Source
pl: Źródło taksonomii

en: Taxonomy Style
pl: Styl taksonomii

en: Taxonomy Template
pl: Szablon taksonomii

en: Template Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania szablonu

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Template Replace Conditions
pl: Warunki zastąpienia szablonu

en: Template Type
pl: Typ szablonu

en: Term Count
pl: Licznik taksonomii

en: Term Description
pl: Opis taksonomii

en: Term Image
pl: Obrazek taksonomii

en: Term Title
pl: Tytuł taksonomii

en: Term additional class
pl: Termin zajęć dodatkowych

en: Terms
pl: Terminy

en: Terms accent color
pl: Kolor akcentujący warunki

en: Text
pl: Tekst

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Hover
pl: Najechanie tekstem

en: Text Initial
pl: Tekst Początkowy

en: Thank You Page
pl: Strona z podziękowaniami

en: Thank You Pages
pl: Strony z podziękowaniami

en: Thank you Page
pl: Strona z podziękowaniem

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
pl: Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

en: The calculation method will be based on WooCommerce zones.
pl: Metoda obliczania będzie oparta na strefach WooCommerce.

en: The expiration date cannot be set earlier than the start date.
pl: Data wygaśnięcia nie może być wcześniejsza niż data rozpoczęcia.

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
pl: Aby witryna startowa działała poprawnie, wymagane są następujące wtyczki.

en: The page you select here will display the wish list for your logged out users.
pl: Wybrana strona wyświetli listę życzeń dla wylogowanych użytkowników.

en: The strategy of outputting the dynamic CSS. File - all the CSS code will be placed in a static file, otherwise it will be placed inline in head.
pl: Strategia tworzenia dynamicznego CSS. Plik - cały kod CSS zostanie umieszczony w pliku statycznym, w przeciwnym razie zostanie umieszczony w nagłówku.

en: Theme Description
pl: Opis motywu

en: Theme Details
pl: Szczegóły motywu

en: Theme Icon URL
pl: URL do ikony motywu

en: Theme Icons
pl: Ikony tematyczne

en: Theme Name
pl: Nazwa motywu

en: Theme Screenshot URL
pl: URL do zrzutu ekranu motywu

en: This email is sent after a user confirmed the subscription to a product stock alert
pl: Ta wiadomość e-mail jest wysyłana po potwierdzeniu przez użytkownika subskrypcji alertu o stanie magazynowym produktu

en: This email is sent when a product is back in stock
pl: Ten e-mail jest wysyłany, gdy produkt jest ponownie dostępny

en: This email is sent when a user subscribes to a product stock alert and should confirm their subscription
pl: Ten e-mail jest wysyłany, gdy użytkownik subskrybuje powiadomienie o stanie magazynowym produktu i powinien potwierdzić swoją subskrypcję

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
pl: Rozszerzenie umożliwia łatwe tworzenie witryny typu marketing afiliacyjny, oferując opcje tworzenia spersonalizowanej recenzji produktu i korzystania z linków afiliacyjnych, aby skierować czytelników na stronę zakupu.

en: This extension requires the WooCommerce plugin to be installed and activated.
pl: To rozszerzenie wymaga zainstalowania i aktywowania wtyczki WooCommerce.

en: This is a Pro extension
pl: To jest rozszerzenie Pro

en: This is a Pro feature
pl: Jest to funkcja Pro

en: This is a Pro starter site
pl: To jest strona startowa dla wersji Pro

en: This option will allow you to add a speciffic product variation to wishlist.
pl: Ta opcja umożliwia dodanie określonego wariantu produktu do listy życzeń.

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
pl: Opcja usunie poprzednio zaimportowaną zawartość i wykona nową i czystą instalację.

en: This product is currently sold out!
pl: Ten produkt został wyprzedany!

en: This provider is used only for testing purposes. It doesnt register any real subscribers.
pl: Ten dostawca jest używany wyłącznie do celów testowych. Nie rejestruje on żadnych prawdziwych subskrybentów.

en: This starter site can be imported and used with one of these page builders. Please select one in order to continue.
pl: Witrynę startową można zaimportować i używać z jednym z tych narzędzi do tworzenia stron. Wybierz preferowane dane, aby kontynuować.

en: This starter site is already installed
pl: Ta witryna startowa jest już zainstalowana

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
pl: Ten tekst pojawi się pod każdym formularzem komentarza i formularzem subskrypcji.

en: This tool will regenerate the product taxonomies lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
pl: To narzędzie zregeneruje dane tabeli wyszukiwania taksonomii produktów z istniejących danych produktów. Proces ten może chwilę potrwać.

en: This tool will resume the product taxonomies lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
pl: To narzędzie wznowi regenerację tabeli wyszukiwania taksonomii produktów w punkcie, w którym została ona przerwana (%1$s produktów zostało już przetworzonych).

en: This will import posts, pages, comments, navigation menus, custom fields, terms and custom posts.
pl: Spowoduje to zaimportowanie wpisów, stron, komentarzy, menu nawigacyjnych, pól niestandardowych, warunków i własnych wpisów

en: Three months
pl: Trzy miesiące

en: Thu
pl: Czw.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Affiliate Link
pl: Tytuł Link partnerski

en: Title Color
pl: Kolor tytułu

en: Title Font
pl: Czcionka Tytułu

en: Tooltip
pl: Etykieta (Podpowiedź)

en: Tooltip Image
pl: Obraz podpowiedzi

en: Tooltip Text
pl: Tekst podpowiedzi

en: Tooltip Visibility
pl: Widoczność podpowiedzi

en: Top
pl: Na górze

en: Top & Bottom
pl: Góra i dół

en: Top & Main Row
pl: Górny i główny rząd

en: Top Level Options
pl: Opcje najwyższego poziomu

en: Top Offset
pl: Górne przesunięcie

en: Top Rated
pl: Najwyżej oceniane

en: Total
pl: Łącznie

en: Total Info
pl: Informacje całkowite

en: Transparent Functionality
pl: Funkcjonalność przezroczystości

en: Transparent Header Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania przezroczystego nagłówka

en: Transparent State
pl: Stan przezroczysty

en: Trending Block Display Conditions
pl: Trendy w warunkach wyświetlania bloków

en: Trending From
pl: Trendy z

en: Trending Posts
pl: Najpopularniejsze wpisy

en: Trending now
pl: Popularne

en: Trigger Icon Type
pl: Typ ikony wyzwalacza

en: Trigger Label
pl: Etykieta wyzwalacza

en: Trigger Popup On
pl: Wyzwalacz wyskakującego okienka

en: Trigger Visibility
pl: Widoczność wyzwalacza

en: Tue
pl: Wt.

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Tutor LMS Dashboard
pl: Pulpit nawigacyjny Tutor LMS

en: Type
pl: Typ

en: Type 1
pl: Typ 1

en: Type 2
pl: Typ 2

en: Type 3
pl: Typ 3

en: Type 4
pl: Typ 4

en: Type 5
pl: Typ 5

en: Type 6
pl: Typ 6

en: URL Source
pl: Źródło URL

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Unfortunately, your hosting configuration doesn't meet the minimum requirements for importing a starter site.
pl: Niestety, konfiguracja Twojego hostingu nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących importowania strony startowej.

en: Unsubscribe
pl: Anuluj subskrypcję

en: Up
pl: Góra

en: Update Category
pl: Zaktualizuj kategorię

en: Update Product Review
pl: Zaktualizuj recenzję produktu

en: Upgrade Now
pl: Ulepsz teraz

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this and many other feature.
pl: Uaktualnij do dowolnego planu pro i uzyskaj natychmiastowy dostęp do tej i wielu innych funkcji.

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this starter site and many other features.
pl: Uaktualnij do dowolnego planu pro i uzyskaj natychmiastowy dostęp do tej strony startowej i wielu innych funkcji.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this and many other features.
pl: Przejdź na plan agencyjny i uzyskaj natychmiastowy dostęp do tych i wielu innych funkcji.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
pl: Przejdź na plan agencyjny i uzyskaj natychmiastowy dostęp do tej strony startowej i wielu innych funkcji.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this and many other features.
pl: Uaktualnij do planu biznesowego lub agencyjnego i uzyskaj natychmiastowy dostęp do tych i wielu innych funkcji.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
pl: Uaktualnij do planu biznesowego lub agencyjnego i uzyskaj natychmiastowy dostęp do tej witryny startowej i wielu innych funkcji.

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload Icon
pl: Prześlij ikonę

en: Upload Image
pl: Prześlij obrazek

en: Upload Image (Optional)
pl: Prześlij obraz (opcjonalnie)

en: Upload Video
pl: Prześlij wideo

en: Upload an MP4 file into the media library.
pl: Prześlij plik MP4 do biblioteki multimediów.

en: Upload an unlimited number of custom fonts or variable fonts and use them throughout Blocksy and your favorite page builder.
pl: Prześlij nieograniczoną liczbę niestandardowych czcionek lub zmiennych czcionek i używaj ich w Blocksy i swoim ulubionym kreatorze stron.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats (see browser coverage %shere%s). Use %sthis converter tool%s if you don't have these font formats.
pl: Prześlij tylko pliki czcionek w formacie %s.woff2%s lub %s.ttf%s (zobacz zasięg przeglądarki %shere%s). Użyj %sthis converter tool%s, jeśli nie masz tych formatów czcionek.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats. Don't convert variable fonts by yourself. Ask the font provider to hand a correct file or the %svariable%s font won't work.
pl: Prześlij tylko pliki w formacie plików czcionek %s.woff2%s lub %s.ttf%s. Nie konwertuj zmiennych czcionek samodzielnie. Poproś dostawcę czcionek o przesłanie poprawnego pliku, w przeciwnym razie czcionka %szmienna%s nie będzie działać.

en: Upsell Products
pl: Produkty upsell

en: Upvote
pl: Głos w górę

en: Use button with text
pl: Użyj przycisku z tekstem

en: Use code editor
pl: Użyj edytora kodu

en: User
pl: Użytkownik

en: User Auth
pl: Autoryzacja użytkownika

en: User Avatar
pl: Awatar użytkownika

en: User Info
pl: Informacja o użytkowniku

en: User Logged In
pl: Użytkownik zalogował się

en: User Logged Out
pl: Użytkownik wylogował się

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: User Source
pl: Źródło użytkownika

en: User Visibility
pl: Widoczność użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username or Email Address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Variable Font
pl: Zmienna czcionka

en: Variable font
pl: Czcionka zmienna

en: Variation Swatches
pl: Próbki wariantów

en: Variations
pl: Warianty

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

en: Video Options
pl: Opcje wideo

en: Video Size
pl: Rozmiar Video

en: Video Source
pl: Źródło wideo

en: Video Tutorial
pl: Samouczek wideo

en: Video thumbnail
pl: Miniatura filmu

en: View
pl: Widok

en: View Cart
pl: Wyświetl koszyk

en: View Cart Button
pl: Przycisk zobacz koszyk

en: View Content Block
pl: Zobacz blok treści

en: View Product Review
pl: Wyświetl recenzję produktu

en: View Product Tab
pl: Wyświetl zakładkę produktu

en: View Profile
pl: Zobacz profil

en: View Size Guide
pl: Zobacz przewodnik po rozmiarach

en: View Thank You Page
pl: Wyświetl stronę z podziękowaniem

en: View site
pl: Zobacz witrynę

en: Vimeo Url
pl: Adres URL Vimeo

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visible
pl: Widoczny

en: Waitlist
pl: Lista oczekujących

en: Waitlist - Back in Stock Notification
pl: Lista oczekujących- powiadomienie o ponownej dostępności

en: Waitlist - Confirm Subscription
pl: Lista oczekujących - Potwierdzenie subskrypcji

en: Waitlist - Subscription Confirmed
pl: Lista oczekujących - subskrypcja potwierdzona

en: Waitlist Form
pl: Formularz oczekujących

en: Waitlist Form Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania listy oczekujących

en: Waitlist for %s
pl: Lista oczekujących na %s

en: Waitlist subscription confirmed
pl: Subskrypcja listy oczekujących została potwierdzona

en: Waitlists
pl: Lista oczekujących

en: We detected that you are using an outdated version of %s.
pl: Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej wersji %s.

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
pl: Zdecydowanie zalecamy użycie motywu potomnego, dzięki czemu zyskamy swobodę wprowadzania zmian bez nadpisywania motywu nadrzędnego.

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
pl: Zdecydowanie zalecamy zainstalowanie motywu potomnego, dzięki czemu będziesz mieć swobodę wprowadzania zmian bez nadpisywania motywu nadrzędnego.

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
pl: Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony.

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Website:
pl: Witryna internetowa:

en: Wed
pl: Śr.

en: Wednesday
pl: Środa

en: What steps do you want to perform next?
pl: Jakie kroki chcesz wykonać dalej?

en: Wide
pl: Szeroki

en: Widget Area
pl: Obszar widżetów

en: Widget Area Source
pl: Źródło obszaru widgetu

en: Widget Swatch Size
pl: Rozmiar próbki widżetu

en: Widget for filtering the WooCommerce products by price.
pl: Widżet do filtrowania produktów WooCommerce według ceny.

en: Widget for filtering the WooCommerce products loop by category, attribute or brand.
pl: Widżet do filtrowania pętli produktów WooCommerce według kategorii, atrybutu lub marki.

en: Widgets
pl: Widżety

en: Widgets Font
pl: Krój pisma widżetów

en: Widgets Font Color
pl: Kolor tekstu widżetów

en: Widgets Vertical Spacing
pl: Odstępy pionowe widżetów

en: Widgets Wrapper
pl: Widgety Wrapper

en: Widgets settings
pl: Ustawienia długości

en: Width
pl: Szerokość

en: Wishlist
pl: Lista życzeń

en: Wishlist Badge Color
pl: Kolor odznaki z listy życzeń

en: Wishlist Button
pl: Przycisk listy życzeń

en: Wishlist Page
pl: Strona listy życzeń

en: WooCommerce Account
pl: Konto WooCommerce

en: WooCommerce Archive Item with Taxonomy ID
pl: Pozycja archiwum WooCommerce z identyfikatorem taksonomii

en: WooCommerce Filters Canvas
pl: Filtry WooCommerce Canvas

en: WooCommerce Sidebar
pl: Panel boczny WooCommerce

en: WooCommerce Single Product
pl: Pojedynczy produkt WooCommerce

en: WooCommerce: Added to Cart
pl: WooCommerce: Dodano do koszyka

en: Work Hours
pl: Godziny pracy

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, I am sure
pl: Tak, na pewno

en: Yes, continue
pl: Tak, kontynuuj

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
pl: Masz już poprawnie zainstalowany i włączony motyw potomny. Przejdź dalej.

en: You are about to copy all the settings from your child theme into the parent theme. Are you sure you want to continue?
pl: Zamierzasz skopiować wszystkie ustawienia z motywu potomnego do motywu nadrzędnego. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: You are about to copy all the settings from your parent theme into the child theme. Are you sure you want to continue?
pl: Zamierzasz skopiować wszystkie ustawienia z motywu nadrzędnego do motywu potomnego. Jesteś pewien, że chcesz kontynuować?

en: You are about to remove a custom footer, are you sure you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć niestandardową stopkę, czy na pewno chcesz kontynuować?

en: You are about to remove a custom header, are you sure you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć własny nagłówek, czy na pewno chcesz kontynuować?

en: You are already on the waitlist
pl: Już jesteś na liście oczekujących

en: You can add here some arbitrary HTML code.
pl: Możesz dodać tutaj dowolny kod HTML.

en: You can configure social URLs in %s.
pl: Możesz skonfigurować adresy URL do mediów społecznościowych w %s.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. Please note that only icons in SVG format are allowed here to not break the editor interactiveness.
pl: Możesz wstawić link do obrazu hostowanego samodzielnie lub przesłać go. Pamiętaj, że dozwolone są tutaj tylko ikony w formacie SVG, aby nie zakłócać interaktywności edytora.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 1200px wide by 900px tall.
pl: Możesz wstawić link do obrazu hostowanego samodzielnie lub przesłać go. Zalecany rozmiar obrazu to 1200x900 pikseli.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 18px wide by 18px tall.
pl: Możesz wstawić link do obrazu hostowanego samodzielnie lub przesłać go. Zalecany rozmiar obrazu to 18x18 pikseli.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 256px wide by 256px tall.
pl: Możesz wstawić link do obrazu hostowanego samodzielnie lub przesłać go. Zalecany rozmiar obrazu to 256x256 pikseli.

en: You can use dynamic code tags such as {items} inside this option.
pl: Wewnątrz tej opcji można używać dynamicznych znaczników kodu, takich jak {items}.

en: You can use dynamic code tags such as {price} inside this option.
pl: Wewnątrz tej opcji można używać dynamicznych znaczników kodu, takich jak {price}.

en: You can use dynamic code tags such as {time} inside this option.
pl: W tej opcji można używać dynamicznych tagów kodu, takich jak {time}.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Brak uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: You don't have any products in your compare list yet.
pl: Na liście porównawczej nie ma jeszcze żadnych produktów.

en: You don't have any products in your waitlist yet.
pl: Nie masz produktów na liście oczekujących

en: You don't have any products in your wishlist yet.
pl: Nie masz jeszcze żadnych produktów na swojej liście życzeń.

en: You have been added to the waitlist
pl: Zostałeś dodany na listę oczekujących

en: You have been removed from the waitlist
pl: Zostałeś usunięty z listy oczekujących

en: You have been successfully added to the waitlist for the following item:
pl: Zostałeś dodany do listy oczekujących na produkt:

en: You have no %s fields declared for this custom post type.
pl: Nie masz zadeklarowanych %s pól dla tego niestandardowego typu postu.

en: You have requested to join the waitlist for this item:
pl: Poprosiłeś o wpisanie się na listę oczekujących na ten produkt:

en: You will be notified when {product_title} is back in stock
pl: Otrzymasz powiadomienie gdy {product_title} będzie znowu dostępny

en: YouTube Url
pl: Adres URL YouTube

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
pl: Twoja instalacja PHP nie obsługuje XML. Zainstaluj rozszerzenie PHP <i>xml</i> lub <i>simplexml</i>, aby móc instalować witryny startowe. Może być konieczne skontaktowanie się z dostawcą usług hostingowych, aby uzyskać pomoc.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone, a hasło zostało wysłane na podany adres e-mail. Odwiedź %1$sstronę logowania%2$s.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone. Dane logowania zostały wysłane na podany adres e-mail. Odwiedź %1$sstronę logowania%2$s.

en: Your email
pl: Twój adres e-mail

en: Your email *
pl: Twój adres e-mail *

en: Your name
pl: Twoje imię i nazwisko

en: Your site is misconfigured and AJAX requests are not reaching your backend. Please click %shere%s to find the common causes and possible solutions to this.<br> Error code - %s
pl: Twoja witryna jest źle skonfigurowana i żądania AJAX nie docierają do zaplecza. Kliknij %s tutaj %s , aby znaleźć typowe przyczyny i możliwe rozwiązania tego problemu.<br> Kod błędu - %s

en: Your waitlist subscription has been successfully canceled.
pl: Subskrypcja listy oczekujących została anulowana

en: Your waitlist subscription has been successfully confirmed.
pl: Twoja subskrypcja listy oczekujących jest potwierdzona

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Zoom in zoom out
pl: Przybliżenie / Oddalenie

en: activating child theme
pl: włącz motyw potomny

en: activating plugin %s
pl: włącz wtyczkę %s

en: activating required extensions
pl: włącz wymagane rozszeżenia

en: bbPress Dashboard
pl: pulpit nawigacyjny bbPress

en: comments
pl: komentarze

en: copying child theme sources
pl: kopiowanie źródeł motywu potomnego

en: downloading demo options
pl: pobieranie opcji demo

en: downloading demo widgets
pl: pobieranie widżetów demonstracyjnych

en: here
pl: tutaj

en: images
pl: obrazki

en: import customizer options
pl: importuj opcje dostosowywania

en: importing images from customizer
pl: importowanie obrazków z konfiguratora

en: installing demo widgets
pl: instalowanie widżetów demonstracyjnych

en: installing plugin %s
pl: instalowanie wtyczki %s

en: posts
pl: wpisy

en: removing default WordPress pages
pl: usuwanie domyślnych stron WordPress

en: removing previously installed posts
pl: usuwanie wcześniej zainstalowanych wpisów

en: removing previously installed taxonomies
pl: usuwanie wcześniej zainstalowanych taksonomii

en: resetting customizer options
pl: resetowanie opcji dostosowywania

en: resetting widgets
pl: resetowanie widżetów

en: terms
pl: warunki

en: unsubscribe
pl: anuluj subskrypcję

en: users
pl: użytkownicy

en: 🚨 Hurry up! Only {items} units left in stock!
pl: 🚨 Pospiesz się! W magazynie pozostały tylko {items} sztuk!
